رهبری موقعیتی رهبری به شیوه هزاره سوم

مدل رهبری موقعیتی یا نظریه رهبری موقعیتی یکی از نظریه‌های رهبری است که توسط پاول هرسی، استاد دانشگاه هاروراد  و نویسنده کتاب رهبر موقعیتی و

نیز کن بلانچارد، مربی رهبری و نویسنده کتاب مدیر یک دقیقه‌ای تدوین شده‌است.

این دو نفر در هنگام کار برای نگارش ویرایش نخست از کتاب مدیریت رفتار سازمانی به این نظریه دست یافتند. این نظریه ابتدا با عنوان نظریه چرخه حیات رهبری ارائه

شد. در طی اواسط دهه ۱۹۷۰، نظریه چرخه حیات رهبری به نظریه رهبری موقعیتی تغییر نام داد.

در اواخر سال‌های دهه ۱۹۷۰ و اوایل دهه ۱۹۸۰، هر یک از این دو نویسنده، مدلی ویژه خود را بر اساس نظریه رهبری موقعیتی تدوین کردند. به این ترتیب مدل پاول

هرسی مدل رهبری موقعیتی و مدل بلانچارد و همکارانش نیز مدل رهبری موقعیتی دو نام گرفت

نظریه رهبری موقعیتی بر این اصل استوار است که چیزی به عنوان «بهترین» سبک رهبری اساسا وجود خارجی ندارد . رهبری مؤثر به تکلیف مورد نظر بستگی دارد و موفق‌ترین رهبران آنهایی هستند که می‌توانند سبک رهبری خود را با میزان بلوغ (ظرفیت تعیین اهدافی بزرگ ولی دست یافتنی، اشتیاق و توانایی برای پذیرش مسئولیت انجام تکلیف و نیز آموزش‌ها و/یا تجربیات مرتبط فرد یا گروه برای انجام یک کار) فرد یا گروهی که قرار است تحت رهبری یا تأثیر او قرار گیرند سازگار و هماهنگ سازد. رهبری مؤثر نه تنها به فرد یا گروهی که تحت فرمان رهبر قرار دارند بستگی دارد، بلکه به خود تکلیف و کاری که قرار است به انجام برسد هم وابسته است.[۴]

مدل رهبری موقعیتی هرسی- بلانچارد بر دو اصل بنیادین یعنی سبک رهبری و میزان بلوغ فرد یا گروه استوار است.

سبک‌های رهبری[ویرایش]

مدل رهبری موقعیتی دربردارنده چهار سبک مختلف رهبری است که به تکلیفی که از سوی رهبر به پیرو اختصاص می‌یابد و نیز نوع رفتار رهبر با پیرو بستگی دارد. چهار سبک رهبری مورد استفاده در مدل رهبری موقعیتی به ترتیب S1 تا S4 نام دارند.

 • سبک اول (S1): دستوری (آمرانه) – در این سبک، رابطه‌ای یک طرفه بین رهبر و پیرو صورت می‌گیرد. در این حالت، رهبر به تشریح نقش‌های فرد یا گروه پرداخته و جزئیاتی نظیر نحوه انجام تکلیف، زمان و مکان آن را تعیین می‌کند.
 • سبک دوم (S2) تشویقی (استدلالی) – در این سبک باز هم رهبر مسیر انجام تکلیف را مشخص می‌کند. با این وجود رابطه‌ای دوسویه بین رهبر و پیرو ایجاد می‌شود و حمایت اجتماعی و احساسی از پیرو می‌شود و همین سبب می‌شود که فرد یا گروه پیرو تحت تأثیر قرار گرفته و فرایند اجرای تکلیف را قبول کند.
 • سبک سوم (S3): مشارکتی – در این سبک، تصمیم‌گیری در مورد جنبه‌های مختلف انجام تکلیف به صورت مشترک به انجام می‌رسد و رهبر به صورت محدود، نحوه اجرای تکالیف را تعیین می‌کند و در عین حال، رابطه‌ای قوی با پیرو خواهد داشت.
 • سبک جهارم (S4): تفویض اختیار – در این سبک هم رهبر در تصمیم‌گیری مشارکت دارد. با این وجود فرایند و مسئولیت اجرای تکالیف به صورت کامل به فرد یا گرو پیرو سپرده می‌شود. در این صورت، رهبر به پایش روند اجرای امور می‌پردازد.[۶][۷]

باید دقت داشت که هیچ‌یک از این سبک‌ها برای همه رهبران و در همه زمان‌ها مناسب نیستند. رهبران مؤثر باید انعطاف‌پذیر باشند و سبک رهبری خود را با موقعیت سازگار کنند.

رهبری موقعیتی

رهبری موقعیتی

سبک های رهبری بلانچارد

بعدها، بلانچارد مدل اولیه‌ی هرسی-بلانچارد را گسترش داد. او در مدل خود بر تأثیرگذاری سطح مهارت و توانایی‌های پیروان بر سبکی که رهبران باید در پیش بگیرند تأکید داشت. بلانچارد همچنین ۴ سبک یادگیری را به شرح زیر توصیف نمود.

 1. سبک دستوری: سبک دستوری به معنای دستور دادن و انتظار اطاعت داشتن است اما هیچ‌گونه راهنمایی و مساعدتی وجود ندارد.
 2. سبک مربی‌گری: در این سبک فرمان‌های زیادی صادر می‌شود اما رهبران رفتاری حمایت‌کننده در پیش می‌گیرند.
 3. سبک حمایتی: در این سبک، کمک زیادی به پیروان می‌شود اما دستورات زیادی در کار نیست.
 4. سبک تفویضی: در این سبک هدایت و پشتیبانی چندانی از سوی رهبر اِعمال نمی‌شود.


خودرو بر مرصاد

دوشنبه 25 شهریور 1398 09:55 ب.ظ

خودرو بر مرصاد پیشرو در خدمات حمل خودرو در سراسر ایران میباشد
شما لایق بهترین خدمات خودرو بر میباشد
مفتخریم به اینکه کلیه ماشین آلات خودروبر حمل خودرو خودرو بر یدک کش مرصاد از دانشگاه صنعتی شریف دارای استاندارد میباشد
دستگاه های خودرو بر مرصاد وارداتی از کشور ایتالیا میباشد
خودروبر مرصاد بعد از بار گیری خودرو شما به هیچ عنوان خودروی شما را در خودروبر با زنجیر نمیبندد بلکه خودرو بر مرصاد دارای تکنولوژی قفل کن لاستیک میباشد و به هیچ عنوان به شاستی و اکسل و جلوبندی شما آسیب وارد نمیکند
خودرو بر مرصاد در تمام ساعات شبانه روز با روی باز در خدمت شماست
خودروبر مرصاد دارای تیمی حرفه ای در زمینه بار گیری خودرو در شرایط خاص
تیم خودرو بر و امداد خودرو مرصاد
دارای کارت سلامت راننده
کارت رانندگان حرفه ای
کارت هوشمند رانندگان دولتی میباشند
تیم خودرو بر مرصاد خودروی شما را بیمه و بارنامه می کند
خودرو بر مرصاد ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه خودرو بر ، حمل خودرو ، خودروبر و امداد خودرو می باشد
ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات در حوزه خودرو بر با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در سریع ترین زمان ممکن


اجاره آپارتمان مبله در تهران

پنجشنبه 14 شهریور 1398 10:46 ق.ظ

یکی از مهم ترین شهرهای کشور ایران، شهر تهران است که هر روزه افراد بسیاری را به خود جذب می کند.
اجاره آپارتمان مبله در تهران
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------هر ساله افراد بسیاری در شهرهای مختلف و گوناگون به سفرهای مختلف و متعددی می پردازند که در نتیجه این سفرها نیازمند به اسکان در آن شهر ها هستند.
یکی از مهم ترین شهرهای کشور ایران، شهر تهران است که هر روزه افراد بسیاری را به خود جذب می کند.
افرادی که به این استان سفر می کنند قصدها و هدف های مختلفی را دارند.

ما در ادامه مطلب می خواهیم تا به اختصار به توضیح و معرفی این شیوه از اسکان بپردازیم تا به گونه ای راهنمای شما عزیزان برای اجاره آپارتمان مبله در تهران باشد.

نکاتی که در مورد اجاره آپارتمان مبله باید مد نظر داشته باشید:
- یکی از مهم ترین نکاتی که شما باید در مورد اجاره آپارتمان مبله در تهران در نظر بگیرید این است که واحد مورد نظر خود را با تا توجه به میزان و قدرت مالی خود اجاره کنید.
در استان تهران واحدهای بسیار گوناگونی وجود دارد که به دلیل قرار گرفتن در بخش ها و منطقه های گوناگون استان تهران میزان اجاره آن ها بسیار متفاوت و گوناگون است.
به همین دلیل اطلاع کامل از میزان قیمت روزانه واحد برای شما باید از مهم ترین نکته های مورد توجه باشد.

- از آن جایی که افرادی که به تهران مسافرت می کنند، علت سفر های بسیار مختلف و گوناگونی را دارا می باشند، توجه به علت سفر باید بسیار حائز اهمیت باشد . بسیاری از افراد به دلیل های مختلفی چون انجام دادن کارهای اداری، پرداختن به سفر و تفریح، انجام کار های درمانی و... به این شهر مسافرت می کنند.
اگر شما برای گرفتن واحد مبله برای خود به علت سفر خود توجه کنید در این صورت دچار دغدغه و تشویش کمتری در جریان طول سفر خود خواهید شد. به طور مثال اگر شما برای انجام یک کار اداری خاص در اداره برق تهران به این شهر سفر کرده اید بهتر است اولین نکته ای را که در ذهن خود قرار می دهید این باشد که واحد مبله خود را در خیابانی در نزدیکی این اداره اجاره کنید تا برای رفت و آمد های خود در شهر تهران برای رسیدن به این اداره مدت زمان و مسیر طولانی را مجبور به طی کردن نباشید. یا به طور مثال اگر شما برای مسافرت و تفریح به تهران آمده اید بهتر است که واحد مبله خود را در منطفه های دور از مرکز شهر اجاره کنید تا دیگر نگران این نباشید که شلوغی و دود وآلودگی شما را اذیت کند و بتوانید به راحتی به تفریح در منطقه ها و قسمت های زیبای تهران بپردازید.
 
- یکی دیگر از نکته هایی که برای بسیاری از افراد باید مورد نظر قرار بگیرد این است که اگر شما به همراه ماشین شخصی خود به مسافرت آمده اید توجه به این نکته که واحد مبله اجاره شده باید دارای پارکینگ باشد بسیار حائز اهمیت و مهم است زیرا به دلیل حجم بالای وسیله نقلیه در استان تهران ممکن است برای پارک کردن ماشین خود در خیابان یا در کوچه دچار مشکل شوید.

- نکته مهم دیگر که می تواند بسیار مهم باشد توجه به تعداد نفرات در حین اجاره واحد مبله و زیربنا و یا تعداد اتاق خواب های موجود در داخل منزل می باشد تا بتوانید به راحتی در منزل به استراحت بپردازید.

همچنین در کنار تمامی این موضوعات یکی از مهم ترین موضوعات دیگر قیمت مناسب اجاره اپارتمان مبله ارزان در تهران است که نسبت به هتل ها بسیار باصرفه تر و بهتر میباشد.

توجه به تمامی نکته های یاد شده می تواند به شما کمک کند تا سفری راحت و آرام را برای خود در شهر تهران رقم بزنید و دیگر دغدغه ای را تجربه نکنید.


اجاره آپارتمان در تهران

پنجشنبه 14 شهریور 1398 06:36 ق.ظ

اجاره آپارتمان مبله تهران 

سایت لوکس مبله یکی از بهترین مراجع اجاره آپارتمان مبله تهران است که در سال های اخیر تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات اقامتی در تهران با هدف رفع دغدغه اسکان مسافران محترم انجام داده است.

شما با اجاره آپارتمان مبله تهران ، می توانید در هر نقطه از تهران که می خواهید برای مدت مشخص ساکن شده و سفری لذت بخش و فوق العاده را تجربه کنید.

آپارتمان های مبله ما با امکانات رفاهی کامل یک انتخاب ایده آل برای شما مشکل پسندان است.

به شما ضمانت می دهیم که بهترین خانه مبله را برای شما فراهم کنیم.


اجاره آپارتمان مبله در تهران

تهران پایتخت ایران و بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر کشور می باشد بسیاری از جنبه های اقتصادی، فرهنگی، علمی، سیاسی کشور در این شهر گرفته می شود. به همین جهت بسیاری به فکر سکونت در این شهر می باشند هر چند که کار چندان راحتی نیست. به اجاره آپارتمان در تهران پیچیدگی های خاص خودش را دارد. تیم لوکس مبله توانسته است با شناسایی تمامی مکان های اقامتی مانند: سوئیت های ارزان قیمت ، آپارتمانها ،ویلاهای لوکس راحتی را برای علاقه مندان فراهم سازد تا دیگر مسافران دغدغه اجاره خانه در این شهر را نداشته باشند. گردشگران عزیز برای اقامت یک روز خود در تهران نیز می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا تیم ما با معرفی خانه های اجاره ای روزانه در تهران مکان های مناسب شما را معرفی کنند.
منابع آزمون دکتری

چهارشنبه 13 شهریور 1398 02:10 ق.ظ

منابع دکتری یکی از مهم ترین آیتم های قبولی در کنکور دکتری است اگر جزوات آموزشی دکتری درست انتخاب شوند؟داوطلبان ازمون دکتری می توانند برای تهیه منابع دکتری از سایت سنجش تکمیلی دات آی آر بازدید کرده و نیازهای خود را تامین کنند.

داوطلبان کنکور دکتری با ورود به سایت سنجش امیرکبیر در منوی بالای سایت می توانند موارد زیر را مشاهده کنند.منابع دکتری سراسری،منابع دکتری آزاد، آزمون آزمایشی دکتری سراسری، آزمون آزمایشی دکتری آزاد ،البته لازم که گفته شود که از سال 96 منابع کنکور دکتری سراسری و منابع کنکور دکتری آزاد یکی شده است.(همچنین کنکور آزمایشی دکتری سراسری و کنکور آزمایشی دکتری آزاد)

داوطلبان آزمون دکتری باید بدانند که بعد از قبولی در آزمون دکترا و گذشت 2 سال از تحصیلات شون باید در آزمون جامع دکتری شرکت کنند. برای شرکت در امتحان جامع دکتری، مدرک آزمون زبان MSRT برای دکتری دانشگاه سراسری و مدرک آزمون زبان EPT برای دکتری دانشگاه آزاد باید ارائه کنند.

بنابراین آیتم بعدی در منو سایت سنجش تکمیلی ،زبان است که در آنجا منابع آزمون MSRT ، منابع آزمون EPT ، منابع آزمون UTEPT ، منابع آزمون ETPNU ، منابع آزمون MHLE ، منابع آزمون IELTS ، منابع آزمون TOEFL، منابع آزمون TOLIMO دسته بندی شده اند.

در آیتم بعدی منو سایت سنجش تکمیلی، تب فروشگاه می باشد که در اینجا داوطلبان دکتری می توانند خرید منابع ازمون دکتری را انجام دهند.

در آیتم بعدی منو سایت سنجش ، تب اخبار می باشد که برای داوطلبان کنکور دکتری آیتم های زیر قابل استفاده است.

اخبار دکتری، اخبار دکتری آزاد، مشاوره دکتری، مشاوره دکتری آزاد ، انتخاب رشته دکتری ، انتخاب رشته دکتری آزاد ، پی اچ دی تست ، اخبار پی اچ دی تست، اخبار آزمون زبانو مشاوره آزمون زبان وجود دارد.

در آیتم بعدی منو سایت سنجش تکمیلی، تب مگاپست می باشد در اینجا مقالات کامل به صورت مگا محتوی برای منابع دکتری و آمادگی ازمون دکتری وجود دارد که در آنجا به طور کامل بسته آموزشی آزمون دکتری را تشریح می کند. به داوطلبان کنکور دکتری پیشنهاد می شود که حتما قسمت مقالات دکتری را مطالعه کنند. در قسمت بعدی منوی سایت سنجش تکمیلی،تب بلاگ را داریم که در آن مقالات مختلف راجع :

کارنامه دکتری، برنامه ریزی دکتری، تند خوانی دکتری ، تست زنی دکتری وجود دارد.

در قسمت بعدی مهم ترین تب سایت سنجش به نام سوالات متداول دکتری وجود دارد. که در آن به طور کامل راجع بسته آموزشی دکتری، بودجه بندی آزمون آزمایشی دکتری ، مشاوره دکتری ، هدایت تحصیلی دکتری ، نمونه جزوه دکتری ، ضرایب دروس امتحانی دکتری ، ظرفیت پذیرش دکتری ، موقعیت شغلی دکتری ، منابع آزمون دکترا ، مصاحبه با رتبه برتر دکتری ، سرفصل دروس دکتری ، نمونه کارنامه دکتری ، کلید سوالات دکتری ، تالار گفتگو دکتری صحبت می شود. قسمت سوالات متداول دکترا برای خود یک دیکشنری مرجع دکتری است که به تمام سوالات داوطلب آزمون دکتری پاسخ می دهد.

یکی دیگر از تب های منو سایت سنجش تکمیلی، تب آزمون حقوقی می باشد که شامل:
آزمون سردفتری ، آزمون قضاوت، آزمون مشاوران حقوقی و آزمون وکالت ، مشاوره آزمون سردفتری ، مشاوره آزمون قضاوت، مشاوره آزمون مشاوران حقوقی و مشاوره آزمون وکالت یا به طور کلی مشاوره آزمون حقوقی می باشد.

یکی دیگر از تب های سایت سنجش تکمیلی ، تب آزمون جامع دکتری یا آزمون جامع علوم پایه می باشد که شامل:

منابع آزمون علوم پایه دامپزشکی یا منابع آزمون پیش درمانگاهی دامپزشکی یا آزمون جامع پیش درمانگاهی دامپزشکی ، منابع آزمون علوم پایه پزشکی یا منابع آزمون جامع علوم پایه پزشکی ، منابع آزمون جامع علوم پایه دندانپزشکی ، منابع آزمون جامع علوم پایه داروسازی ، منابع آزمون لیسانس به پزشکی می باشد. که به آنها کلا منابع آزمون جامع علوم پایه گفته می شود.

یکی دیگر از تب های شلوغ منو سنجش تکمیلی، تب اخبار پی اچ دی تست می باشد که شامل:
اخبار دکتری ، اخبار دکتری دانشگاه آزاد ، اخبار دکتری وزارت بهداشت ، مشاوره دکتری ، مشاوره دکتری دانشگاه ازاد ، مشاوره دکتری وزارت بهداشت ، انتخاب رشته دکتری ، انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ، انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ، اخبار کارشناسی ارشد ، اخبار کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، مشاوره کارشناسی ارشد ، مشاوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، انتخاب رشته کارشناسی ارشد ، انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد.

 

به داوطلبان کنکور دکتری توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون دکتری را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور دکترا برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون دکترای سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول دکترای و اخبار دکتری و مشاوره دکترای را نیز مورد بازدید قرار دهند.

 

1- منابع آزمون دکتری

2- زمان ثبت نام آزمون دکتری

3- زمان برگزاری آزمون دکتری

4- ثبت نام دکتری

5- ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد

6- دفترچه ثبت نام آزمون دکتری

7- شرایط ثبت نام دکتری

8- مدارک ثبت نام دکتری

9- هزینه ثبت نام دکتری

10- فرم صلاحیت عمومی آزمون دکتری

11- کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

12- تمدید مهلت ثبت نام دکتری

13- ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری

14- نتایج اولیه آزمون دکتری

15- توضیحات کارنامه آزمون دکتری

16- مصاحبه دکتری

17- مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

18- شهریه دکتری

19- شهریه دکتری دانشگاه آزاد

20- دفترچه انتخاب رشته دکتری

21- انتخاب رشته دکتری

22- تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری

23- نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری

24- دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

25- انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

26- نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد

27- شناسه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

 

 

منابع آزمون دكتری وزارت بهداشت

منابع دكتری وزارت بهداشت یكی از مهم ترین آیتم های قبولی در كنكور دكتری وزارت بهداشت است اگر جزوات آموزشی دكتری وزارت بهداشت درست انتخاب شوند؟

داوطلبان ازمون دكتری می توانند برای تهیه منابع دكتری وزارت بهداشت از سایت سنجش تكمیلی دات آی آر بازدید كرده و نیازهای خود را تامین كنند.

داوطلبان كنكور دكترا با ورود به سایت سنجش امیركبیر در منوی بالای سایت می توانند موارد زیر را مشاهده كنند.منابع دكتری وزارت بهداشت ، منابع دكتری علوم پزشکی،  آزمون آزمایشی دكتری وزارت بهداشت ، آزمون آزمایشی دكتری علوم پزشکی ،البته لازم كه گفته شود كه از سال 96 منابع كنكور دكتری وزارت بهداشت و منابع كنكور دکتری آزاد علوم پزشکی یكی شده است.(همچنین كنكور آزمایشی دكتری وزارت بهداشت و كنكور آزمایشی دكتری آزاد علوم پزشکی)

داوطلبان آزمون دكتری وزارت بهداشت باید بدانند كه قبل از شرکت در آزمون دكترا وزارت بهداشت باید مدرك آزمون زبانMHLE  برای دكتری وزارت بهداشت ارائه كنند.

بنابراین آیتم بعدی در منو سایت سنجش تكمیلی ،زبان است كه در آنجا منابع آزمون  MSRT ، منابع آزمون  EPT ،  منابع  آزمون UTEPT ، منابع آزمون ETPNU ، منابع آزمون MHLE ، منابع آزمون  IELTS ، منابع آزمون TOEFL، منابع آزمون TOLIMO دسته بندی شده اند.

در آیتم بعدی منو سایت سنجش تكمیلی، تب فروشگاه می باشد كه در اینجا داوطلبان دكتری وزارت بهداشت می توانند خرید منابع ازمون دكتری وزارت بهداشت را انجام دهند

در آیتم بعدی منو سایت سنجش ، تب اخبار  می باشد كه برای داوطلبان كنكور دكتری وزارت بهداشت آیتم های زیر قابل استفاده است.

اخبار دكتری وزارت بهداشت، اخبار دكتری علوم پزشکی، مشاوره دكتری وزارت بهداشت، مشاوره دكتری علوم پزشکی ، انتخاب رشته دكتری وزارت بهداشت ، انتخاب رشته دكتری علوم پزشکی ، پی اچ دی تست ، اخبار پی اچ دی تست ، اخبار آزمون زبان  و  مشاوره آزمون زبان وجود دارد.

در آیتم بعدی منو سایت سنجش تكمیلی، تب مگاپست می باشد در اینجا مقالات كامل به صورت مگا محتوی برای منابع دكتری وزارت بهداشت و  امادگی ازمون دكتری وزارت بهداشت وجود دارد كه در آنجا به طور كامل بسته آموزشی آزمون دكتری وزارت بهداشت را تشریح می كند . به داوطلبان كنكور دكتری وزارت بهداشت پیشنهاد می شود كه حتما قسمت مقالات دكتری وزارت بهداشت را مطالعه كنند.در قسمت بعدی منوی سایت سنجش امیركبیر،تب بلاگ را داریم كه در ان مقالات مختلف راجع :

كارنامه دكتری وزارت بهداشت ، برنامه ریزی دكتری وزارت بهداشت ، تند خوانی دكتری وزارت بهداشت ، تست زنی دكتری وزارت بهداشت وجود دارد.

در قسمت بعدی مهم ترین تب سایت سنجش به نام سوالات متداول دكتری وزارت بهداشت وجود دارد.كه در آن به طور كامل راجع بسته آموزشی دكتری وزارت بهداشت، بودجه بندی آزمون آزمایشی دكتری وزارت بهداشت ، مشاوره دكتری وزارت بهداشت ، هدایت تحصیلی دكتری وزارت بهداشت ، نمونه  جزوه دكتری وزارت بهداشت ، ضرایب دروس امتحانی دكتری وزارت بهداشت ، ظرفیت پذیرش دكتری وزارت بهداشت ، موقعیت شغلی دكتری وزارت بهداشت ، منابع آزمون دكترا ، مصاحبه با رتبه برتر دكتری وزارت بهداشت ، سرفصل دروس دكتری وزارت بهداشت ، نمونه كارنامه دكتری وزارت بهداشت ، كلید سوالات دكتری وزارت بهداشت ، تالار گفتگو دكتری وزارت بهداشت صحبت می شود.قسمت سوالات متداول دكترا برای خود یك دیكشنری مرجع دكتری وزارت بهداشت است كه به تمام سوالات داوطلب آزمون دكتری پاسخ می دهد.

یكی دیگر از تب های منو سایت سنجش تكمیلی، تب آزمون حقوقی می باشد كه شامل:

آزمون سردفتری ، آزمون قضاوت، آزمون مشاوران حقوقی و آزمون وكالت  ، مشاوره آزمون سردفتری ، مشاوره آزمون قضاوت، مشاوره آزمون مشاوران حقوقی و مشاوره آزمون وكالت   یا به طور كلی مشاوره آزمون حقوقی می باشد.

یكی دیگر از تب های سایت سنجش تكمیلی ، تب آزمون جامع دكتری  یا آزمون جامع علوم پایه می باشد كه شامل:

منابع آزمون علوم پایه دامپزشكی یا منابع آزمون پیش درمانگاهی دامپزشكی یا  آزمون جامع پیش درمانگاهی دامپزشكی ، منابع آزمون علوم پایه پزشكی یا منابع آزمون جامع علوم پایه پزشكی ، منابع آزمون جامع علوم پایه دندانپزشكی ، منابع آزمون جامع علوم پایه داروسازی ، منابع آزمون لیسانس به پزشكی  می باشد. كه به آنها كلا منابع آزمون جامع علوم پایه گفته می شود.

یكی دیگر از تب های شلوغ منو سنجش تكمیلی، تب اخبار پی اچ دی تست می باشد كه شامل :

اخبار دكتری ، اخبار دكتری دانشگاه آزاد ، اخبار دكتری وزارت بهداشت ، مشاوره دكتری ، مشاوره دكتری دانشگاه ازاد ، مشاوره دكتری وزارت بهداشت ، انتخاب رشته دكتری ، انتخاب رشته دكتری دانشگاه آزاد ، انتخاب رشته دكتری وزارت بهداشت ، اخبار كارشناسی ارشد ، اخبار كارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، اخبار كارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، مشاوره كارشناسی ارشد ، مشاوره كارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، مشاوره كارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، انتخاب رشته كارشناسی ارشد می باشد.

 

به داوطلبان کنکور دکتری وزارت بهداشت توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور دکترای وزارت بهداشت برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون دکترای وزارت بهداشت سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول دکترای وزارت بهداشت و اخبار دکتری وزارت بهداشت و مشاوره دکترای وزارت بهداشت را نیز مورد بازدید قرار دهند.

1- منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت

2- زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

3- زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت

4- ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

5- دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

6- شرایط ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

7- مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

8- هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

9- فرم صلاحیت عمومی آزمون دکتری وزارت بهداشت

10- کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

11- تمدید مهلت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

12- ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

13- نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

14- توضیحات کارنامه آزمون دکتری وزارت بهداشت

15- مصاحبه دکتری وزارت بهداشت

16- شهریه دکتری وزارت بهداشت

17- دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

18- انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

19- تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

20- نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت


توصیه های مفید در رابطه پکیج شوفاژ دیواری که هیچ جایی پیدا نمی‌کنید.
با سلام خدمت دوستان عزیز امروز قصد دارم یک سری اطلاعات مفید در رابطه با پکیج بدم که در زمان خودش میتونه واسه هر کسی لازم باشه.
چه اونایی که تازه به دنبال خرید پکیج دیواری مناسب برای منزل خود هستند و چه اونایی که پکیج را خریداری کردند و در مرحله نصب و راه اندازی هستند و چه اونایی که در حال استفاده از این دستگاه هستند که با راهکارهایی که بهشون میدم باعث افزایش طول عمر پکیج خواهند شد و همچنین در صورتی که در حال حاضر با تعمیرات پکیج سر و کله میزنید قبل از تماس با تعمیرکار پکیج پیشنهاد می کنم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا شاید خودتون با راهنمایی ما قادر به رفع مشکل باشید.
در هر صورت پیشنهاد میکنم اگر به هر طریقی با دستگاه پکیج شوفاژ آشنایی دارید این مطلب را کامل مطالعه کنید مطمئنا اگر این مقاله امروز هم به دردتون نخوره دانستن اطلاعات آن روزی برای شما مفید خواهد بود.
تعمیرات پکیج ایران رادیاتور غرب تهران
نکات مهم قبل از خرید پکیج دیواری
اگر هنوز به دنبال پیدا کردن بهترین مارک و مدل مناسب پکیج هستین این قسمت میتونه براتون مفید باشه چون اطلاعاتی را که ماحصل سالها تجربه یک تعمیرکار حرفه‌ای می‌باشد را به رایگان در اختیارتان قرار میدهم.
با تجربه ای که بنده در تعمیر مارک های مختلف پکیج دیواری داشته ام و از معایب و مزایای انواع پکیج اطلاعات جامعی کسب کردم به جرأت توصیه میکنم پکیج دیواری را از مارک های بوتان و ایران رادیاتور خریداری نمایید چون در آینده ای نه چندان دور دردسر پیدا کردن تعمیرکار و تأمین قطعات را نداشته باشید.
البته این را هم بدانید که شرکت بوتان قبلا بزرگترین خدمات پس از فروش را در کشور داشت ولی متأسفانه مدتی است این واحد خود را به پیمانکار داده و به همین خاطر هست که دیگه خرید پکیج بوتان با توجه به کیفیت عالی محصولات خود دیگر عاقلانه نیست و بنده به مشتریام ایران رادیاتور را توصیه میکنم.
از بین مدل های ایران رادیاتور مدل L از همه مدل ها کامل تر است و بدترین مدل ایران رادیاتور مدل B_Bm_Eco_ و OTMA می‌باشد.
البته این نکته را اضافه کنم که اگر قصد خرید هر برند پکیج را دارید به هیچ عنوان به خاطر کمی ارزان‌تر خریدن از پکیج های تک مبدل استفاده نکنید و قویا تاکید میکنم پکیج های تک مبدل در آب و هوای کشور ایران به هیچ عنوان کار نمیکنه.

نکات مهم هنگام نصب پکیج :
یکی از نکاتی که بنده همیشه به مشتریام تاکید میکنم این است که تا جایی که میتونید برای خرید فیلتر و رسوبگیر برای پکیج خود هزینه کنید و هیچ ترسی نداشته باشید و مطمئن باشید در آینده ای نه چندان دور چند برابر این مبلغ را پس انداز خواهید کرد.
زیرا
رسوب آب بزرگترین دشمن پکیج به شمار می‌رود.
پیشنهاد بنده فیلتر پلی فسفات (ایمرگاز) رسوب زدایی مغناطیسی (ایمرگاز) و رسوب زدای الکترونیکی می‌باشد و همچنین پس از راه اندازی برای اطمینان از کار تزریق محلول ضد رسوب به داخل سیستم می‌باشد. با این کار مطمئنا دیگه از شر رسوب و تخریب آن روی قطعات پکیج برای همیشه راحت خواهید شد.
البته یه توصیه مهم هم برای جلوگیری از تشکیل رسوب در پکیج دارم و اونم اینه که دمای پکیج را همیشه کمتر از 60 درجه بزارید چون آب تا دمای 60 درجه به هیچ عنوان رسوب خود را آزاد نمیکند.
توصیه هنگام استفاده از پکیج :
با توجه به نکات فوق میخوام یه پیشنهاد دیگه هم بهتون بکنم و اونم استفاده از صافی برنجی برگشت در مسیر برگشت لوله شوفاژ هست که در واقع جلوی آشغال های مسیر شوفاژ را میگیره که وارد پکیج نشوند.
پیشنهاد می کنم حتما از محافظ برق نیز استفاده کنید.
توصیه مهم هنگام خرابی پکیج :
قبل از هر کاری در صورت از کار افتادن پکیج با توجه به اینکه تمام شیرهای زیر پکیج در وضعیت باز باشند و کلید ها در وضعیت وصل بوده و همچنین از برق داشتن پریز برق و گاز داشتن ورودی گاز اطمینان حاصل کردید حتما عقربه فشار بار پکیج را چک کنید کمتر از 1 نباشه و در صورت نیاز با باز کردن شیر پرکن درجه را روی 1/5 بار تنظیم کنید.
نکته مهم هنگام خرابی پکیج اینه که برای صرفه‌جویی در زمان و همچنین هزینه های تعمیرات حتما از تعمیرکاران مجاز در نزدیکی محل زندگی استفاده کنید زیرا با توجه به ترافیک شدید در شهرهای بزرگ حضور تعمیرکار از نقاط دور مثل یک مسافرت می‌باشد و صرفه اقتصادی ندارد. به عنوان مثال برای تعمیر پکیج غرب تهران  و یا اینکه برای  تعمیر پکیج ایران رادیاتور غرب تهران  میتونید از مراکز مجازی که در محدوده غرب تهران فعالیت می‌کنند استفاده نمایید.
یه پیشنهاد دیگه بهتون میکنم اونم اینه که قبل از تماس با هر تعمیرکار با مراجعه به سایت های آموزشی مثل سایت  تعمیر پکیج ایران رادیاتور  اطلاعات کاملی راجع به مشکل پیش آمده کسب خواهید کرد که در اکثر مواقع باعث رفع مشکل می‌شود.
امیدوارم که از مطلب خوشتون اومده باشه و پیشنهاد می کنم اگر مورد پسند شما قرار گرفت این مطلب را به همراه لینک آن در شبکه‌های اجتماعی نیز به دوستان خود معرفی کنید.


فروشگاه اینترنتی تیروژ

سه شنبه 5 شهریور 1398 10:21 ق.ظ

شامپو و مراقبت از موهای خشک

زیبایی و درخشندگی موی سر تاثیر فراوانی در جذابیت و زیبایی چهره دارد. به همین دلیل است که باید با استفاده از محصولات مناسب و مخصوص هر نوع مو، سلامت و شادابی پوست و موی سر را تامین کرد. موهای خشک یکی از آسیب پذیرترین انواع مو هستند. اما با استفاده از شامپو سایوس ، انواع روغن ها و دیگر محصولات، موهای آسیب دیده را ترمیم کرد تا نرم، حالت پذیر، درخشان و شاداب باشند.

علل خشکی مو

موهای خشک بیش از سایر انواع مو دچار مو خوره و شکستگی می شوند و معمولا حالت وز کرده دارند. برخی از افراد به صورت ارثی، از بدو تولد دارای موهای خشک هستند. این افراد باید همواره از شامپو مخصوص موی خشک، نرم کننده، ماسک موی آبرسان و… استفاده نمایند و دائما انتهای موهای خود را با روغن های طبیعی چرب نگه دارند تا از مو خوره یا قطع شدن ساقه موهای خود جلوگیری کنند.
علاوه بر گروه اول، بسیاری از افرادی که دارای موی خشک و آسیب دیده هستند، به دلایلی مانند رنگ کردن مو، استفاده مداوم از سشوار، شستن بیش از حد موها، استفاده از محصولات پوست و موی نامناسب، زندگی در شهرهایی با هوای خشک، تابش مستقیم خورشید بر موها، وزش باد سرد به موها و… دچار این عارضه شده اند.
مراقبت از موها با محصولات تخصصی موی خشک مانند شامپو سایوس، خوردن روی، آهن و دیگر ویتامین ها، کوتاه کردن مو به طور مرتب و عدم استفاده از شانه و کش موی پلاستیکی می تواند به میزان قابل توجی بر سلامت موی افراد تاثیر گذار باشد.

با موهای خشک و آسیب دیده چه کنیم؟

اگر دارای موهایی خشک و شکننده هستید می توانید با انجام چند راهکار ساده که در ادامه به آن اشاره می کنیم، شادابی موهای خود را بدست آورید.
اگر موهای خود را رنگ کرده اید، از شامپو سایوس که دارای فرمولاسیون تخصصی برای محفظت از موهای آسیب دیده و رنگ شده است استفاده نمایید.
پس از استحمام ساقه و نوک موهای خود را با روغن نارگیل یا بادام چرب کنید.
به طور مرتب از ماسک موهای مخصوص موهای خشک استفاده نمایید.
مصرف خوراکی های مغذی و ویتامین ها را فراموش نکنید. خوردن قرص روی و آهن یا غذاهای حاوی آن ها، علاوه بر کمک به سلامت مو، بر شادابی پوست و رشد ناخن ها نیز تاثیر مطلوبی دارند. فراموش نکنید که مصرف ویتامین E و پروتئین ها را در برنامه غذایی خود بگنجانید.

پیشنهاد شگفت انگیز محصولات زیبایی

اینکتو بنرFDG
تغییر رنگ چشم

سه شنبه 5 شهریور 1398 02:00 ق.ظ


http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/712/2133875/NEW1.jpg

تغییر رنگ چشم به کمک موسیقی مخصوص یا فایل هایی که سابلیمینال نام دارند امکان پذیر است.

قطعا هر شخصی تاحدودی با قدرت بی نهایت ضمیر ناخودآگاه آشنایی دارد.

تمامی اطلاعات رفتاری ، فیزیکی و روحی ما انسان ها تحت کنترل ناخودآگاه که شامل 95 درصد ظرفیت مغزی ما را برعهده دارد است.

باید بدانید که ناخودآگاه آنقدر قدرت دارد که رنگ چشم ما را تغییر دهد .

همچنین به اندازه ای کنترل بدن را بر عهده دارد که میتواند بیماری های ارثی را از بین ببرد یا باعث بوجود آمدن تمام بیماری ها و مشکلات ما شود.

درواقع ناخودآگاه حکم سیستم عامل بدن مارا دارد.

حال اگر بتوانیم راهی پیدا کنیم که برنامه سازی این ضمیر ناخودآگاه را تغییر دهیم عملا میتوانیم رنگ چشم خود را تغییر دهیم ، حتی افزایش قد ، رشد مو ، رنگ پوست ، و هر چیزی که فکر آن را بکنید.

شاید با خودتان بگویید که خیلی موضوع تخیلی شد. اما باید به شما بگوییم که کاملا واقعی است.

درواقع تمام بیمارانی که در طول تاریخ از بیماری های صعب العلاج نجات پیدا کرده اند توانسته اند کنترل ضمیر ناخود آگاه خود را در دست بگیرند.

حال باید به شما این نوید را بدیم که راه وارد کردن برنامه خاصی مانند رنگ چشم دلخواه خودمون رو پیدا کردیم.

 

http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/712/2133875/NEW2.jpg


 تلقین

بله تلقین راهی است که ما میتوانیم با استفاده از آن به ناخودآگاه خود برنامه دلخواه را وارد کنیم

در ادامه مطلب همراه ما باشید تا روش استفاده از این تکنیک را برای شما بازگو کنیم.

اما چطور میتوانیم به ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنیم و در جهت تغییر رنگ چشم خود از آن استفاده کنیم؟

ما با تلقین کردن یک موضوع خاص در ذهن خودآگاه خود ، آن موضوع را به ناخودآگاه می سپاریم.

تلقین باید مداوم و پیوسته صورت گیرد تا جایی که ناخودآگاه باور کند که شما رنگ چشم آبی دارید .

بهترین نتیجه گیری زمانی اتفاق می افتد که شما در ذهن خود چشمانتان را آبی تصور کنید .

من 3 سال پیش زمانی که از تلقینات برای تغییر رنگ چشم خودم استفاده میکردم ، هر بار که جلوی آینه قرار میگرفتم چشمان خود را آبی تصور میکردم.

هربار که در حال سخن گفتن با فردی بودم به این فکر میکردم که او دارد چشمان من را آبی میبیند و من فردی چشم آبی هستم.

من بعد از استفاده 3 ماهه از تلقینات و تصورات ذهنی در عین ناباوری چشمانی آبی داشتم و این خود معجزه بود!

هرچند اطرافیان فکر میکردند که من از لنز استفاده میکردم اما نزدیگان که در طول این مدت من رو میدیدند متوجه روشن شدن و تغییر آرام رنگ چشمان من بودند.

ناخودآگاه وظیفه اجرایی کردن آن مسئله را دارد، درست همانطور که به یک خوراکی ترش فکر میکنیم و بزاق دهانمان شروع به ترشح کردن میکند . درواقع ناخودآگاه هرچیزی را که ذهن خودآگاه ما برای او میفرستد را به اجرا در می آورد.

حال ما فایل هایی را آماده کردیم که بدون تکرار تلقینات با گوش دادن آنها تلقینات وارد ناخودآگاه شما بشوند ، اسم این فایل های سابلیمینال یا پیام های زیرآستانه ای هست.

خب فایل های سابلیمینال ، فایل هایی هستند که ما تلقینات را درون آن قرار داده ایم به طوری که شما نمیشنوید اما نا خودآگاه شما قادر به شنیدن این تلقینات هست.

و برای این است که ما بتوانیم بدون دردسر فراموشی تکرار عبارات تلقینی روزانه با گوش دادن عبارات تلقینی این کار را انجام دهیم.

سابلیمینال ، به پیام های زیر آستانه ای میگویند که مانند تلقینات خودآگاه عمل میکنند که با فرکانس های خاصی تنظیم شده اند و بر روی یک موسیقی آرام قرار میگیردند و با تاثیر بر روی ناخودآگاه برای ایجاد تغییرات هدفمند ، در جهت دلخواه مانند تغییر رنگ چشم ، افزایش قد ، زیبایی ، سلامتی و هر تغییری در حالت فیزیکی و روحی استفاده میشوند.

سابلیمینال ها برای تاثیر گذاری باید بومی باشند به این منظور که به زبان مادری خودمان باشند تا اثر و نتیجه دهی قطعی را مشاهده کنیم.

ما در حقیقت پنهان فایل های سابلیمینال زیادی را در حوضه های سلامتی و تغییر رنگ چشم و زیبایی تولید کرده ایم .

شما میتوانید از این صفحه وارد بخش سابلیمینال ها شده و با توجه به نیاز خود انها را انتخاب کرده و استفاده کنید.


اجاره آپارتمان مبله

یکشنبه 3 شهریور 1398 07:41 ب.ظ

اجاره آپارتمان مبله در تهران

اگر قصد اجاره آپارتمان مبله در تهران را دارید ، توصیه می کنیم که ابتدا کلیه اطلاعات این صفحه را با دقت بخوانید.

همچنین لازم به توضیح است که اجاره آپارتمان مبله تهران به صورت ماهانه و همچنین به صورت هفتگی هم امکان پذیر است.

شما می توانید در مدت اقامت خود در تهران صاحب یک دستگاه آپارتمان با کلیه وسایل از جمله تلویزیون، اینترنت wifi ، مبلمان راحتی، پارکینگ، ماشین لباسشویی و کلیه وسایل دیگر شوید.

در واقع شما می توانید با صرف کمترین هزینه ، در مدت اقامت خود در تهران در هر منطقه ای که می خواهید ساکن شده و تجربه ای به یاد ماندنی از سفر به تهران را به خود و اعضای خانواده تان هدیه بدهید.

آپارتمان های ما در تهران ، هر کدام دارای ظرفیت ، مکان و امکانات گوناگون می باشند که شما می توانید با توجه به شرایط سفر خود و همچنین علاقه خود از میان آنها انتخاب کنید.

گروه لوکس مبله با استفاده از تجربیات خود برای ارائه آپارتمان های یک خوابه ، دو خوابه و سه خوابه با امکانات کامل آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان است.


اجاره آپارتمان مبله در تهران

ما با توجه به اولویت ها و نیاز های شما بهترین گزینه ممکن را به شما معرفی می کنیم.

تمام تلاش گروه ما این است که آپارتمان های شیک و با امکانات بروز و مدرن را در سراسر پایتخت در اختیار شما قرار بدهند. تیم پشتیبانی ما همه روزه حتی در ایام تعطیلات هم آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند، فقط کافی است از طریق تلفن های نوشته شده در پایین این صفحه با ما تماس بگیرید.

اجاره آپارتمان مبله در تهران بیشتر برای چه افرادی مناسب است؟

اجاره آپارتمان مبله در تهران برای دانشجویان ، گردشگران ، افرادی که به دنبال خانه ای شیک در مناطق خوب شهر تهران برای برگزاری مهمانی و مراسم هستند مناسب است.

علاوه بر این افراد در میان هموطنان و میهمانان خارجی دیده می شود که برای تفریح و گردش ، انجام کارهای اداری یا رفتن به بیمارستان یا مراکز درمانی خاص به شهر تهران سفر می کنند.

و همان طور که اطلاع دارید هتل ها هزینه بسیار بالایی را دریافت می کنند ، بنابراین یکی از بهترین گزینه ها برای افراد نامبرده شده استفاده از آپارتمان مبله تهران است.

برای گرفتن آپارتمان چگونه باید اقدام کنیم؟

کافی است همین حالا با یکی از تلفن های ما که در قسمت تماس با ما نوشته شده است تماس حاصل بفرمایید. کارشناس های پشتیبانی ما به بهترین حالت ممکن به شما پاسخ می دهند و شما را راهنمایی می کنند.

شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط اجاره آپارتمان مبله در تهران با ما از طریق تلفن های تماس که در پایین این صفحه قرار دارد تماس بگیرید.

 • مدت زمان اقامت شما در تهران
 • تعداد نفرات خانواده یا دوستان شما
 • مناطق ترجیحی شما ( مثلا شمال تهران، غرب، مرکز و یا شرق تهران )

ما با بررسی اولویت های شما ، پیشنهاد های بسیار خوبی را برای اجاره آپارتمان مبله در تهران به شما ارائه می دهیم.مهم ترین ویژگی ها عبارتند از :

 • امنیت بالا و آرام ( high security )
 • دسترسی عالی
 • اینترنت پرسرعت ( high speed internet )
 • لوکس و بسیار تمیز
 • و خیلی امکانات دیگر


مجموعه ویزا برای تحصیل

یکشنبه 3 شهریور 1398 07:08 ق.ظ

سالانه دانشجویان ایرانی بسیاری برای ادامه تحصیل در مقطع لیسانس(Bachelor's degree) ارشد (Master) و یا دکترا (Ph.D.) و نیز فرصت مطالعاتی (J) و نیز موارد پُست دکترا (POST-DOCTORAL) در دانشگاه های آمریکا اپلای ( ثبت نام جهت دریافت پذیرش) اقدام می نمایند. شرایط تحصیلی در دانشگاه های آمریکا با ایران بسیار متفاوت است . به همین دلیل نیاز به مرجعی تخصصی برای رفع ابهامات و سوالات دانشجویان و اساتید ایرانی احساس می شود. بسیاری از دانشجویان به دلیل عدم آگاهی از این تفاوت ها در دریافت پذیرش از دانشگاه های آمریکا شکست خورده و یا هزینه بسیاری را صرف موسسات و وکلای مهاجرتی میکنند در حالی که به سه دلیل مهم دانشجو نیازی به واگذاری امور دذیرش تحصیلی خود به شرکتها و افراد سودجو ندارد.
1- اپلای تحصیلی آمریکا برای دریافت پذیرش سلف فاند دانشگاه آمریکایی ( تمام هزینه های دانشگاه با خود دانشجو) شامل پر کردن فرم درخواست پذیرش و ارسال مدارک ساده تحصیلی می باشد و نیازی به وکیل و یا واگذاری امور به افراد سودجو که این پروسه را طولانی و سخت نشان می دهند ندارد.


2- اخذ پذیرش دانشجویی( اپلای تحصیلی) برای دریافت پذیرش فول فاند( تمام هزینه های دانشجو با دانشگاه بوده و حتی ماهانه به دانشجو بابت فعالیت تحقیقاتی و یا تدریس در داخل دانشگاه حقوق ماهیانه نیز داده میشود)، این نوع پذیرش نیز نیاز به ارتباط مستقیم دانشجو با دپارتمان دانشگاه و یا استاد مرتبط با موضوع تحقیقات دانشجو، جهت گرفتن فاند تحصیلی (بورسیه دانشگاهی) دارد و واگذاری این نوع پذیرش تحصیلی به افراد غیر متخصص باعث اتلاف وقت و هزینه بسیار زیاد خواهد شد که در نهایت تمام امور آن توسط خود دانشجوی که نمرات قبولی زبان انگلیسی( آزمون های تافل و یا آیلتس و GRE) را دارد می تواند انجام شود.

3- بعضی شرکتهای مهاجرتی و وکلای حقوقی صرفاً در زمینه امور مهاجرتی سر رشته دارند در حالی که ویزایی تحصیلی ( ویزای دانشجویی آمریکا ) غیر مهاجرتی است و حتی اشتباهات جبران ناپذیر این گونه موسسات مهاجرتی باعث ریجکت دانشجو در مرحله مصاحبه برای ویزای دانشجویی در سفارت آمریکا می شود.
با توجه به توضیحات بالا، بر آن شدیم تا وب سایت ویزا برای تحصیل را راه اندازی نموده و به دانشجویان برای اپلای تحصیلی ، ویزای دانشجویی و زندگی دانشجویی در آمریکا یاری رسانیم.
لازم به ذکر است نتیجه این کمک قطعاً بعداز بازگشت دانشجو به میهن و کار در جهت سربلندی میهن عزیزمان ایران ، باعث پیشرفت و آبادانی هرچه بیشتر ایران خواهد بود. تهیه کنندگان و گرد آورندگان مطالب وب سایت «Visa4edu» برای رسیدن به این هدف فعالیت می کنند.
مدیران و نویسندگان این وب سایت و گروهای اجتماعی زیر مجموعه «Visa4edu» وابسته به هیچ نهاد دولتی و یا غیر دولتی و یا سازمانی در داخل ایران و یا خارج از کشور عزیزمان نمی باشند. تمام فعالیت و مطالب مندرج در وب سایت و گروه های اجتماعی زیر مجموعه ویزا برای تحصیل تابع قوانین کشور عزیزمان ایران می باشد.
با توجه به اینترنتی بودن خدمات اطلاع رسانی و آموزشی موجود در سایت ویزا برای تحصیل. تنها راه ارتباطی با ما استفاده از روشهای زیر می باشد:

  http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/712/2133875/22.jpg
آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic