تفاوت زبان بدن زنان و مردان قسمت اول

سه شنبه 30 مهر 1398 02:55 ق.ظ

تفاوت زبان بدن زنان و مردان قسمت اول

مجله مذاکره و زبان بدن

 

تفاوت زبان بدن زنان و مردان

تفاوت زبان بدن زنان و مردان قسمت اول

 

تفاوت های موجود بین زن و مرد از جمله مباحث مطرح در حوزه ی زبان بدن و یا تن گفتار است. زن و مرد در دو نظام تکوین و تشریع تفاوت هایی بنیادی دارند. تفاوت های تکوینی در سه بعد بیولوژی، روحی  ـ  روانی و عقل و استعداد . پیرامون زبان بدن واقعیتی هم وجود دارد که ان این است : فریبی که ما را بالا ببره بهتر از واقعیتی است که ما را تخریب کند و ما در مورد آمیزه های زبان بدن معمولا به این درد مبتلا هستیم.

در نظام تشریع و قانون-گذاری نیز تفاوت یا عدم تفاوت زن و مرد معرکه  آراء است. فمینست ها ـ با شاخه ها و گرایش های مختلفی که دارند ـ برخی از تفاوت ها را در دو نظام تکوین و تشریع پذیرفته اند و برخی را نپذیرفته اند و برآنند که بین زن و مرد به ویژه در نظام تشریع فرقی نیست؛ اما دین اسلام به تفاوت های زن و مرد در نظام تکوین اذعان دارد و به تبع آن در نظام تشریع تفاوت هایی را برای دو جنس قائل شده است که البته این تفاوت ها به معنای برتری جنسی بر جنس دیگر نیست.

البته دلیل این مدلهای رفتاری شاید بخاطر آن باشد که انسان در طول تاریخ زادوولد را و بارداری و وشان مادری را به جنس زن تفیض نموده و مبارزه با مشکلات و قهر طبیعت و حتی خود طبیعت و ایجاد خانواده و تهیه قوت لایموت و مخصوصا جنگ و دفاع از خانه خانواده قلمرو و کشور را بعهده مرد قرار داده است . هرچند من خود یکی از مردانی هستم که گرایش های شدید عاطفی دارم اما به شدت معتقدم که اقایان اندک تاثیری از عاطفه خود می گیرند ودر مواقع حساس منطق بر احساساتشان بیشتر غالب می شود و در مقابل جنس لطیف بیشتر تحت تاثیر قرار می گیرد هر چند با بالا تر رفتن سن و تجربه این مسئله هم کم کم رنگ می بازد.

مسئله دیگر شاید این باشد که حجم جمجمه بزرگتر و استفاده از نیم کره های مغزی و عملکرد متفاوت و متضاد این دو  و  ز مردان و بیشتر بودن عقل نظری در آنان به معنای نزدیک بودن به حقیقت متعالی و درک بهتری از واقعیت هستی نیست بلکه اگر مرد به وسیله حواس و عقل نظری خود به حیات می‌نگرد و به حقیقت نایل می‌شود زن بیشتر نوعی علم حضوری و شهودی دارد و اگر مرد در آینه عقل به حقایق چشم می‌دوزد زن نیز در آینه ذات خویش به حقیقت می‌نگرد ،بنابراین برتری مرد در عقل تجریدی فضلی است.

به هر صورت مردان، هوشیاری با دید متمرکز دارند و زنان، هوشیاری با حواس و دید باز و همین متمرکز بودن مردان و گسترده نگری زنان در تصمیم گیری‌های آنها نقش بسیار موثری را ایفا می کند.روانشناسان می‌گویند مردان در ابتدا خودشان تصمیم می‌گیرند و بعد آماده هستند که بر مبنای اطلاعات دیگران تصمیم خویش را تغییر دهند.

بارها در زندگی نزدیکان و دوستان خود دیده ایم که مردان بدون در نظر گرفتن نظرات دیگر افراد خانواده تصمیم به انجام کاری می‌گیرند و آ نگاه که در مقام مشورت برمی‌آیند در صورتی که با دلیل منطقی و عقلانی برای ترک و یا انجام آن کار برخورد کردند تصمیم خود را تغیر می‌دهند.جان گری روانشناس مشهور معتقد است: مرد ابتدا هدف را پیدا می کند بعد حرف می‌زند و زن حرف می‌زند و بعد هدف را پیدا می‌کند. گفتنی است که هوشیاری و درایت مرکزی موجود در مردان باعث مصمم بودن و کارآمدتر بودن آنها می‌شود اما این صفت نوعی فراموشی نسبت به نیازهای دیگران ایجاد می‌کند و باعث می‌شود که نیازهای همسر و دیگر اعضای خانواده در لیست اولویت اهداف مردان قرار نگیرد و آزردگی روحی- روانی در همسر و فرزندان او ایجاد شود.همچنین روانشناسان بر این باورند آنگاه که مردان همه چیز را نادیده گیرند و اگر همسر و فرزندانشان ناراحت شدند واکنش آنها به این صورت باشد که نباید آزرده شوند و این بی‌توجهی‌ها و انکار کردن‌ها تاثیر دردآوری روی سایرین می‌گذارد و بسیار اتفاق می‌افتد که وقتی پروژه‌های مهمی توسط مرد به پایان می‌رسد روز بعد او مریض می‌شود زیرا نیازهای بدنش را نادیده گرفته و از نظر احساسی و عاطفی نیز به علت بی‌توجهی به نیازهای عاطفی خود دچار افسردگی می شود.به گفته فردریک پرلز فردی که امکانات و استعدادهایی که به آن نیاز دارد و در درون او وجود دارد را درنیافته و به آن اتکا نکند نوروتیک است یعنی دچار اختلال روانی شده است. به عقیده او افراد باید از قسمت‌های تکه تکه شده خود آگاه شوند و آنها را قبول کرده و احیا و متحد کنند و از طریق این اتحاد از وابستگی به خودکفایی رسیده و اعتماد به نفس یابند. بنابراین چه مرد و چه زن اگر از استعدادها و سرمایه‌های فکری و عملی استفاده نکنند ضعیف العقل بوده و شایستگی مشاوره را نخواهند داشت. یکی از شگفتی های آفرینش، وجود تفاوت ها بین زنان و مردان است. بیولوژیست ها و پژوهش گران، پس از بررسی و تحقیق های متعدد، به این نتیجه دست یافتند که رفتارهای ذهنی و فکری زنان و مردان در پاره ای از صفت های اصلی به صورت ذاتی، با هم فرق داشته و تحت تاثیر جنسیت، به گونه ای متفاوت از یکدیگر، عمل می کنند. بخشی از تفاوت های زبان بدن body language  مردان و زنان را به صورت زیر می توان عنوان نمود:

* زنان تشریفات را دوست دارند.

* مردان کمتر تشریفاتی هستند.

* زنان، رابطه گرا بوده و تمایل به تماشا و نظر دارند و استعداد بیشتری برای بینش و شهود از خود نشان می دهند.

* مردان، هدف گرا بوده و به عمل و آزمایش، بیشتر تمایل نشان داده و استعداد بیشتری برای ارائه دلیل و منطق دارند.

* زنان نفوذ همسران خود را راحت تر می پذیرند.

* مردان در مقابل نفوذ زنان از خود مقاومت نشان می دهند.

* ترس زنان بیشتر است تا خشم شان.

* مردان بیشتر از این که بترسند، خشمگین می شوند.

* زنان تحمل بیشتری در برابر رنج بدنی نشان می دهند تا رنج روحی.

* مردان در برابر رنج روحی، مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند.

* زنان سعی دارند فرزندانشان، همواره راضی و راحت باشند.

* مردان، فرزندانشان را برای استقلال، مقابله با خطر و سختی ها آماده می سازند.

* مادر، همه فرزندان خود را به طور تقریبی یکسان دوست دارد؛ مهر و محبت او مشروط به اطاعت و بروز استعداد نیست.

* پدران، فرزندانی را که از آنان حرف شنوی داشته و در امر تحصیل، اجتماعی و حرفه اش موفق تر باشند، بیشتر دوست دارند.

* زنان در انتخاب همسر، مسایل بسیاری از جمله: وضع مالی، آینده، موقعیت اجتماعی، شغلی و … را در نظر می گیرند.

* مردان سریع تر و راحت تر از زنان، درصدد ازدواج با همسر مورد علاقه شان برمی آیند.

* در چهره زنان، هنگام گفت و گو حالت های ترس، خشم، تعجب، آرامش، اضطراب و لذت به خوبی قابل رویت است.

* مردان در هنگام گوش دادن، خونسرد بوده و چهره شان دچار تغییرهای زیادی نمی شود.

* زنان هنگامی که اندیشه های غم انگیز و ناراحت کننده ای دارند، واکنش های هیجانی تر و احساسی تری را نسبت به مردان از خود بروز می دهند.

* مردان در برخورد با افکار غم انگیز و رویدادهای ناراحت کننده، احساس های خود را بروز نداده یا کمتر بروز می دهند.

* زنان در هنگام گفت و گو، جروبحث و بگومگوهای مختلف، مسایل منطقی را با عواطف و احساسات خود در هم می آمیزند و از رفتارهای کلامی و غیرکلامی خود، بیشتر و قوی تر استفاده می کنند.

* مردان در هنگام گفت و شنود، جروبحث و بگومگوها، بدون اینکه عواطف و احساسات خود را بروز دهند، می توانند خویشتن دار باشند، منطقی سخن بگویند و مستقل از احساسات خود عمل کنند.

* در صحنه زندگی اجتماعی، زنان بیشتر تساوی طلب هستند و همدردی، همدلی و ملاطفت بیشتری از خود نشان می دهند.

* در صحنه زندگی اجتماعی، مردان برتری طلب و مبارزه جو بوده و برای برتری خود، بیشتر تلاش می کنند. مردان بیشتر از زنان، پرخاشگر و تهاجمی هستند و رفتار خطرناک و غیراخلاقی بیشتری از خود نشان می دهند.

* احساس موفقیت در زنان، زمانی حاصل می شود که مورد تایید و تصدیق قرار گیرند.

* مردان زمانی خود را موفق و باارزش می دانند که به هدف هایشان برسند و اعتماد به نفس آنان زمانی بالاست که در انجام کارها موفق عمل کرده و خود را ثابت کرده باشند.

photo_2016-11-17_12-16-46

زبان بدن و تولید هورمون استروژن:

استروژن (هورمون  زنانه) باعث کمتر شدن خشونت، کاهش پرخاشگری، ابراز وجود، رقابت و … در زنان می شود. تولید هورمون زنانه، پیوندجویی را در زنان تقویت می کند.

رابطه زبان بدن و هورمون تستسترون:

تستسرون یا (هورمون  مردانه) میل جنسی، پرخاشگری، تهاجم، رقابت، اتکا به نفس، حرکت های تند و … را در مردان سبب می شود. تولید بیشتر این هورمون، مردان را به خشونت، تجاوزهای جنسی و بدرفتاری جنسی، حس رقابت، اتکا به نفس و رسیدن به هدف، سوق می دهد که البته این مسئله قاطعیت ندارد

رابطه زبان بدن و میل جنسی:

میل جنسی در زنان کمتر و در مردان بیشتر است. زنان قلب مرد را برای خود می خواهند اما  مردان بیشتر تن زنان را می خواهند و این ها بسیار پایدار نیست و شاید رگه های عدم این تضادها و این بایدها و مقادیر همیشه وجود داشته باشد اما تعابیری رایج است.

زبان بدن زنان بسیار متفاوت با اقایان است شاید باید گفت زنان بسیار جزئی نگر هستند،  آنها بسیار ماهرانه متوجه آهنگ های ظریف صدا، علائم ظاهری، حالت ها و تغییرهای چهره شده و از این طریق به علاقه ها، اندیشه ها و روحیه طرف مقابل به خوبی و سریع پی می برند؛ راست و دروغ حرف های طرف مقابل را به سرعت کشف می نمایند و این انها را در یک پله بالا تر از مردان قرار می دهد و رجحان زنانه نام دارد بجای ان آنان در تله احساس همیشه گیر می کنند.

در زبان بدن مردانه باید به کلی نگر بودن انان توجه نمود و شاید برای همین مسئله است که مردان به جزییات زیاد توجه نمی کنند و هرگز تمایل، احساسات و هیجان های طرف مقابل را از چهره زنان و همسران به خوبی درک نمی کنند.

برای درک بهتر زبان بدن باید توجه نمود که زنان تصاویر معمولی و هیجانی را  بسیار بهتر و دقیقتر  از آقایان و جنس مخالف بیاد می آورند.به یادآوردن زبان بدن در تصاویر معمولی و هیجانی برای اقایان هرگز به آسانی صورت نمی گیرد. زنان در به خاطر آوردن زبان بدن و مخصوصا حالتها ژستها و  چهره ها و اسامی، بهتر از آقایان و جنس مخالف عمل می کنند و کمتر از آنها دچار فراموشی می شوند.

مردان چهره و اسامی افراد را زودتر فراموش می کنند و طبق آخرین تحقیقات دانشگاه جان هاپکینز بسیار بیشتر از زنان مردان دچار “آلزایمر” می شوند. زبان بدن دختران در جوانی و نوجوانی مهربان و در پیری، تهاجمی و خشن می شوندو زبان بدن اقایان در جوانی، خشن و خودخواه و در پیری، مهربان می شوند…

مازیار میر

قسمت های دیگر این مقاله را میتوانید از اینجا دنبال کنید:

تفاوت زبان بدن زنان و مردان قسمت دوم

تفاوت زبان بدن زنان و مردان قسمت سوم

توصیه میشود مطالب زیر را مطالعه نمایید:

زبان بدن زنان

بودا و زن …

زبان بدن و روابط زناشویی(ویژه آقایان)


مشاور املاک و مستغلات

تکنیک های طلایی برای مشاور املاک و مستغلات

در این مطلب به مشاور املاک و مستغلات پرداخته ایم:

 مشاور املاک و مستغلات

مشاور املاک و مستغلات

سه دهه مطالعه و تحقیق در زمینه املاک و مستغلات و تغییرات روز به روز این مهم را امروز و هر

روز یاد آوری نمود که دنیای املاک و مستغلات در حال عوض شدن است ولی ما عوض نشده ایم.

باید اذعان کنم که در این عرصه تمرکز و تلاش مشاور املاک ومستغلات روی نمایش بهتر بیشتر و همه جانبه ملک موردمعامله است. ما معمولا داشته خود را بسیار ارزشمند معرفی نموده و طرف مقابل را برای خریدن

تهییج نموده یا اساسا بدنبال مجاب کردن مشتری هستیم. مازیار میر کارشناس ارشد فروش وبازاریابی

املاک پیوسته یک شعار کلی را به مشاورین املاک برای موفقیت توصیه می کند و آن فقط و فقط یک

کلمه است آری آن کلمه صداقتاست. صداقت و دیگر هیچ


لطفا فیلم  دکتر مازیار میر مدرس ومولف تخصصی زبان بدن در آپارات https://www.aparat.com/v/3tdrG مشاهده فرمایید.


متاسفانه هر کسب و کاری افت یا افتهایی دارد و این مسئله در مورد موفقیت در صنعت املاک و

مستغلات کاملا بارز و هویدا است.

مهمترین آفت های مشاور املاک و مستغلات در کشور به شرح زیر است:

اول

 نداشتن صداقت باور کنید مشتری یک بار مصرف نیست.

دوم

عجله در منعقد شدن قولنامه و پایان فرآیند فروش.

سوم

 یکی از مهمترین آفتهای فروش غرور و تعصب و خودشیفتگی و خودبزرگ بینی برخی مشاوراملاک

ومستغلات است که در طول مدت زمان بوقوع می پیوندد.

چهارم

 آموزش ندیدن و نداشتن تکنیک و عدم آگاهی از قوانین که جزو مهمترین آفتهای رایج در صنف مشاور

املاک و مستغلات است.

باید بر اساس شناخت نسبی و علمی از مشتری با او برخورد نمود و بدلیل عدم شناخت شخصیت

و روحیات مشتری گاها دیده می شود که با دادن اطلاعات زیاد که اصلا برای مشتری مهم نیست،

مشتری را برای همیشه از دست می دهند. برعکس این مشاوراملاک  ومستغلات در مقابل برخی کهنه

کارهای بازار املاک و مستغلات دقیقا می دانند  که عامه مشتریان اولویت اولشان اساسا چه بوده و چیست در

این خصوص دو دسته تفکر وجود دارد: اول خرید برای سرمایه گذاری  دوم برای مصرفدر این دو

دسته استراتژی کاملا متمایز و منحصر بفرد تفسیر می گردد.

یکی از بزرگترین اشتباهات یک مشاور املاک این است که نقش انسان‌های دانای کل را برای

مشتری بازی می کنند.

چنین رفتاری شما را از مشتری بسیار دور می کند نوعی غرور و خود شیفتگی پشت خود القا

می کند. باید اذعان کنم با این رفتار شما در نهایت با شکست مواجه خواهید شد ، یا این اولین

و آخرین فروشتان به این مشتری خواهد بود.

یک مشاوراملاک و مستغلات کار آزموده در جلسه فروش هرگز سن سابقه مهارت و یا دانش خود

را نباید تحت هیچ شرایطی به رخ مشتری یا مشتریانش بکشد . طبق یک قانون کلی نانوشته در  فروش

املاک و مستغلات شما باید تمرکزتان روی منافع باشد بجای مواضع پس فقط و فقط به سوالات مشتری پیرامون

خرید یا فروش ویلا یا آپارتمان و یا….. پاسخ دهید.

 

ما در مشاوران املاک HI STATE  هرگز و تحت هیچ شرایطی ساختمان‌های خود را بی‌عیب و نقص

نشان نداده و نمی دهیم انسان جایز الخطا است پس لطفا هرگز نگوید این ملک بی عیب و نقص

است برخی افراد بیسواد و تازه کار می گویند این پنت هاوس یا این ملک خاص بهترین و کاملا بی

عیب ونقص است اما یک حرفه ای نقطه ضعف ملک را در بین دو قدرت و نقطه مثبت سریع و تند و

تیز بیان‌نموده و از روی آن می گذرد.

یک‌مشاور املاک حرفه ای در جلسه مقدماتی اول فقط و فقط نقش یک شنونده را ایفا می کند.

لطفا و حتما به نیازهای مشتری کاملا گوش داده و با سوالات کلیدی او را تخلیه اطلاعاتی فرمائید.

تحت هیچ شرایطی در جلسه اول  قراردادی منعقد نگردد چرا که اولا این فرصت را به مشتری داده

اید که تجزیه و تحلیل کند و دوم صدق و راستی خودتون را به اثبات رسانده اید. یادتان باشد که این گونه

رفتارها بسیار بسیار منطقی تر اولا به نظر می رسد و دوم منطقی تر است .

کار یک مشاور املاک و مستغلات حرفه ای، انتخاب روش‌های هوشمندانه متفاوت و منحصر بفرد فروش است.

مازیارمیر بعنوان یک مدرس  بازاریابی و فروش به شدت معتقد است که فروش املاک و مستغلات بنا

به نوع ملک و منطقه آن بسیار متفاوت و حتی متناقض است مثلا فروش ملک در نیاوران و بالای شهر 

از سبک و سیاق خاصی برخوردار است در حالیکه ملک در پایین شهر بسیار متفاوت وکاملا منحصر بفرد

است افراد متمول برای خرید پنت هاوس الگوهای رفتاری و شخصیتی متفاوتیدارند نسبت به خانواده

پرجمعیتی که قرار است به زحمت یک آپارتمان ۴۰ یا ۵۰ متری بخرند.

یک مشاور املاک باید پیوسته این مهم را بداند که فروش هرگز جنگ نبوده و نیست تا من و تو در

میان این جنگ برنده یا بازنده باشیم.

همیشه باید بدنبال رسیدن به توافقی همه جانبه پویا و در نهایت صدق و صفا و با رویکرد صلح جویانه

که منافع هم خریدار و هم فروشنده کاملا در نظر گرفته شود.

ما معتقدیم که شرط موثر و مهم در هر فروشی خوب شنیدن و خوبتر شنیدن است.

هرگز تحت هیچ شرایطی سخنان مشتری را قطع نکنید و مخصوصا بسیار بسیار سعی کنید مشتری

را به حرف زدن دعوت کنید اورا تخلیه اطلاعاتی کنید.و قبل از پایان سخنانش پاسخ سوالات او را ندهید.

یک مشاور املاک ومستغلات حرفه ای وکار کشته پیوسته باید به مشتری اعتماد نماید اما این مسئله

نباید باعث فریب خوردنتان شود .

اعتماد بی دلیل و در لحظه راهی است به سوی فریب و تباهی پس زیرکانه از قدم

اول اعتماد کنید و روال طبیعی و قانونی را در اولویت اول خود قرار دهید.

مازیار میر به شدت‌ معتقد است رضایت فروشنده یا خریدار املاک را باید پیوسته در

بالاترین اولویت کاری و سازمانی مشاورین املاک قرار دارد. در ادامه این رویه  در

جلسات  فروش هرگز یک مشاور املاک حرفه ای حق جر و بحث کردن را ندار د.

و اساسا  در پی گرفتن حق‌ و حقوق و بازی آن نباشید، چراکه ورود به بحث گرفتن

حق همان و پایان فروش همان.

یکی دیگر از تکنیک‌های پیشرفته در زمینه املاک و مستغلات این است که فروش خود

را با همکاران بسیار تمرین کنید و یادتان باشد که تمرین زیاد راز موفقیت های امروز و

فردای شما است و دیگر هیچ.

لطفا و حتما این توصیه را جدی بگیرید تکرار می کنم هرگز از تکنیک‌ها و تاکتیکهای

دیگران تقلید نفرمائید، چرا که افراد پیوسته دوست دارند که از رهبران املاک و

مستغلات استفاده می کنند  و شاید برای همین مسئله است که از افراد مشهور

استفاده می شود تا با خلق یک رویه جدید یا اول  بودن در رویه املاک خود را

به شکل رهبران جهت در آورند.


لطفا فیلم روش های ارتقاء سطح کمی وکیفی فروش در آپارات https://www.aparat.com/v/x4ZKE مشاهده فرمایید.


یادتان باشد بازار املاک بازار بسیار خاصی است و در این بازار مردم فقط بدنبال رهبر

هستند به جای دنباله‌رو‌ی رهبر باشید و مقلدبودن را برای همیشه فراموش فرمایید.

لطفا پیوسته وقت شناس باشید و به اصطلاح سر وقت باشید و هیچ‌گاه بد قولی

نکنید، این روی  شهرت شما تاثیر شگرفی دارد همیشه خوش قولی و سروقت بودن

بهترین تبلیغ  برای شما خواهد بود و با آن خود را مشهور کنید.

یک مشاور املاک ومستغلات حرفه ای باید بعنوان یک دستورالعمل جدی و مخصوصا

بعنوان یک وحدت رویه پیوسته بجای گفتن برتری‌ها به بیان تفاوت‌ها بپردازید، زیرا

همین تفاوت‌هاست که در ذهن تا ابد باقی می‌ماند.

مازیار میر مشاور وتحلیلگر


چگونه یک عطر مناسب برای خود انتخاب کنیم

یکی از راههایی که خانمها و یا آقایان برای افزایش زیبایی خود و یا حتی جذب یک همسر ایده آل استفاده میکنند! به کارگیری عطر و ادکلن است. عطر و ادکلن ها می توانند به شما روحیه دهند، خاطرات دلپذیری را برایتان زنده کنند و یا در کل همیشه شما را خوشبو نگهدارند. امروزه هزاران عطر و ادکلن مختلف در بازار موجود است. در حقیقت، عطرها به یک تجارت چند میلیارد دلاری در سال تبدیل شده است. اکنون چگونه بدانید کدام رایحه مناسب ترین برای شما خواهد بود؟ چندین روش مختلف وجود دارد که می توانید تصمیم بگیرید که چگونه رایحه ای مناسب را انتخاب کنید که با سبک و شخصیت منحصر به فرد خود مطابقت داشته باشد.

رایحه عطر

رایحه ی هر عطر یا ادکلن از “نت” های مختلفی تشکیل شده است. این نت ها کلیت عطر را تعیین می کند و از سه لایه مختلف به نام  نت پایه، میانی و بالا تشکیل شده است که همه آنها برای ایجاد بویی خاص تولید شده اند. بعنوان مثال برخی از عطرها گلدار محسوب می شوند و حاوی رایحه های مختلف مانند گل رز ،یاس یا شمعدانی هستند. برخی دیگر ممکن است از ترکیب با میوه های مرکبات یا سیب خلق شده باشند. عطرهای عجیب و غریب ممکن است حاوی نتهای تند مانند رازیانه، زیره سبز و یا دارچین باشند. عطرهای مردانه دارای نت های مختلفی هستند. رایحه ای مانند مشک دارای حالتی سنگین تر و مردانه تر است تا عطرهایی که رایحه ای مانند کاج یا حتی نت های چرمی دارند. بهتر است برای تعیین نوع ادکلن یا عطر مورد علاقه خود ابتدا  نتهای یک عطر را در نظر گرفته و سپس در مورد خرید اقدام نمایید.

غلظت عطر 

عطرها بطور کل در چهار سطح مختلف غلظت قرار دارند. با افزایش غلظت ، معمولاً قیمت نیز بالاتر می رود. به طور معمول ادکلن یا عطرهای با غلظت زیاد رایحه ای قدرتمندتر دارند و ماندگاری بیشتری دارند. آنها می توانند کمی گران قیمت باشند که قیمت بالاتر مطمئنا ارزش آن را دارد.

بالاترین غلظت، عطر یا پرفیوم نامیده می شود که تنها با یک بار استفاده پرفیوم  روی مچ دست یا نقاط نبض دار برای کل روز کافی خواهد بود.

سطح پایین تر ادو پرفیوم  است که به طور معمول می تواند حدود شش ساعت پس از استفاده ادامه یابد.

سطح سوم را ادو تویلت می نامند و معمولاً در فروشگاه های خرده فروشی نسبتاً مقرون به صرفه و یافتن آن آسان است. برای ماندگاری آن معمولاً به تکرار از یک بار در طول روز نیاز دارد.

چهارمین و کمترین غلظت عطر ادوکلن است که تنها حدود دو ساعت طول می کشد.

پس برای انتخاب رایحه موردنظر خود در ابتدا بایستی میزان مبلغی را برای خرید عطر در نظر بگیرید چون هرچه غلظت عطر بالاتر باشد گرانتر است و دوم اینکه بایستی ببینید از چه رایحه هایی که در بالا گفته شده خوشتان می آید؟ گلی،میوه ای، گیاهی و … .

 

لطفا با درج نظر خود ما را در ارائه بهتر مقالات یاری نمایید. ♥

فروشگاه اینترنتی آرازیس اراِئه دهنده بهترین ادکلن های اماراتی هولوگرام دار و تسترهای مرغوب با ارزانترین قیمت

عطرهای ۱۰۰ میل اماراتی برند جان وین

لطفا با به اشتراک گذاشتن مطالب در شبکه های اجتماعی از طریق دکمه های زیر از ما حمایت کنید.


کارگاه اصول و فنون دفاع حرفه ای برای وکلاومشاوران حقوقی

 

کارگاه اصول و فنون دفاع حرفه ای برای وکلاو مشاوران حقوقی در تاریخ 24 تیرماه در کانون مدیریت و مهندسی ایران با حضور مشاوران حقوقی و

و کلای محترم دادگستری و برخی از حقوق دانان برتر کشور در تهران آغاز بکار نمود در این کارگاه که از ساعت 8صبح لغایت 14 ادامه پیدا نمود

پیرامون سرفصلهای زیر به بحث و تبادل  نظر پرداخته شد .

 

سبک جدید دکتر مازیار میر #آموزش _بدون _پاورپوینت  است که هر مبحث بصورت کاملا interactive  و بصورت پرسش و پاسخ بوده و مطابق

جدیدترین تکنیکهای روز آموزشی مطابق دانشگاههای ایالات متحده امریکا در دستور کار قرار گرفت.

 

در ایران فقط تا مدتها  نگاه فقط به نظام حقوقی کامن لاو (مخصوصا دوکشور انگلیس و آمریکا) برای آموزش سریعتر فوت و فن وکالت به مشتاقان

وکالت صورت می گرفت غافل از انکه بسیاری از این موارد اساسا برای بازار پیچیده و خاص ایران نبوده و نیست.

 

باید اذعان نمود که میدان وکالتی ایران که هم از سیاست و هم دیانت پر است، جای خالی مهارتهای پیشرفته وکالتی،بسیار بیشتر از قبل نمایان می شود.

هر چند حقوقدانان و اساتید این عرصه  کم نیستند اما با همکاری بسیاری از وکلای باتجربه و با رهنمودهای استاد پیشکسوت مرحوم دکتر ناصر کاتوزیان و بهمن کشاورز

کارگاه اصول و فنون دفاع حرفه ای برای وکلا و مشاوران حقوقی با طرح اصول استاندارد و علمی این فن متولد گردید.

در کارگاه اصول و فنون دفاع حرفه ای برای وکلاومشاوران حقوقی ما شما را با استانداردها و مهارتهای همکاران بین‌المللی حقوقی جهان، و از

باب رعایت سیره عقلا و وکلا تکنیکها و مهارتهای نانوشته حقوقی را با محیط حقوقی ایران  کاملا بومی سازی نموده ایم هر چند شاید در این

مهم  به موفقیت دست پیدا ننموده ایم چراکه ایران امروز در حال عبور از ایران سنتی به سمت ایران مدرنیته و در همین راستا درگیری های

حقوقی هم از درگیریهای سنتی به سمت درگیریهای مدرنیته در حال کوچ کردن هستند.

ما با نسل جدید از موکلین روبرو هستیم که خود با یک سرچ ساده به قوانین و حتی اخرین رویه های حقوقی و تغیرات حقوقی و اخرین بخشنامه

ها و…..در لحظه دست پیدا می کنند با هزاران مشاور حقوقی رایگان قبلا مشاوره نموده حال به غلط و درست و وحدت رویه های رایج نمیپردازم

اما باید در این وانفسا هر وکیل و مشاور حقوقی به جدیدترین تکنیکهای روز جهان و مخصوصا جهان وکالت خود را مجهز نماید.

من نمی گویم تنها تفاوت وکیل با مردم عادی پروانه وکالت است بلکه به شدت معتقدم منش یک حقوقدان بزرگ و فرهیخته و عالم و دانشمند است که در اخلاق حرفه ای

فنون ارائه روانشناسی موکل و صدها فن دیگر به مهارت و استادی رسیده و مهمتر از همه می داند و درک می کند اعتبار این امامزاده به متولیان آت است پس خود بهترین

متولی  است.چراکه همین موارد تنها تفاوت وکیل با وکیل است ولاغیر. آری ارتقائ مهارت آنهم بصورت همه جانبه و به روایتی 24 ساعته تکلیف یک وکیل و یا مشاور

حقوقی حرفه ای است.

 

مرجع مذاکره وزبان بدن ایران

کارگاه اصول و فنون دفاع حرفه ای برای وکلاومشاوران حقوقی

کارگاه اصول و فنون دفاع حرفه ای

اصول وفنون ارتباطات کلامی و غیرکلامی بارویکرد حقوقی

درسهای معمار حقوقی ایران مرحوم دکتر ناصر کاتوزیان

راهکارهای مذاکره استراتژی برای مشاوران حقوقی

گامهای اصلی در ارتباطات کلامی بین مشاور حقوقی و موکل

عناصر پیشرفته در مذاکره و استراتژی های رقابتی

هنر ومهارت های شنیدن و خوب دیدن تکنیکهای پیشرفته برای نگاه و تخلیه اطلاعاتی

ملاحظاتی پیرامون آخرین لحظه های حساس در مذاکره بین وکلا و قضات و موکلین

تکنیکها و تاکتیکها وظرایف کار وکالت

تقویت استعداد ذاتی و طبیعی یک مشاور حقوقی

اخلاق حرفه ای در امر قضا

تشخیص دروغ و ریا کاری و رفتارهای متقابل

بایسته های اطلاعات عمومی و اطلاعات حقوقی

صفر تا صد پیرامون  کارت ویزیت وکلا و مشاوران حقوقی

آداب حرفه ای ایجاد روابط دوستی وآشنایی

چگونه بصورت حرفه ای عشق و علاقه به شغل وکالت را در خود افزایش دهیم

مهندسی تشکیل پرونده ومطالعه از زمان انعقاد قرداد

رویه های تخصصی در توضیحات و اطلاعاتی که موکل باید بدهد و بلعکس

حساسیتهای اظهار نظر راجع به موضوع ونتیجه دعوی و اظهار نظرهای شفاهی وکتبی

اخلاق حرفه ای وکلای دادگستری در دادگاه و اجتماع

خصائص اساسی لازم برای دفاع و کنترل استرس در دادگاه

چگونه ذهن قاضات را روشن  نموده و انهارا علاقمند کنیم

آداب حرارت و حیات شوخی وبذله گویی برای خانواده حقوقی کشور

نکاتی پیرامون پروراندن موضوع طریقه متقاعد ساختن قاضات و اثبات ادعای موکل

طریقه تنظیم وتهیه لایحه و همچنین تضمین نتیجه توسط وکلا ومقدمات قبل از رسیدگی

آنچه که خانواده حقوقی باید پیرامون ارتباطات غیر کلامی درک کند

کاربرد حرفه ای زبان بدن در زندگی روزمره و زندگی شغلی

بحران سازی و ذهنیت سازی حقوقی بهمراه شخصیت شناسی از روی امضاء…..

 

اگر علا قه مند هستید در کارگاه اصول و فنون دفاع حرفه ای برای وکلاومشاوران حقوقی  ثبت نام فرمائید و یا نیازمند مشاوره خصوصی در این زمینه هستید لطفا با جناب اقای
مهندس رفیعی تماس حاصل فرمائید.

۰۹۱۲۵۲۸۱۹۵۲

۰۹۲۱۳۶۱۸۲۸۵

مقالات بیشتر:

فنون دفاع حرفه ای برای وکلای محترم دادگستری

پنجمین سمینار فنون دفاع حرفه ای برای وکلا

وکیل دادگستری و اخلاق حرفه ای قسمت اول

فن دفاع حرفه ای برای وکلای دادگستری

سمینارآموزشی فن دفاع

دکترین مذاکرات حرفه ای قسمت اول

 


بهترین مشاور کسب وکار وبرند

بهترین مشاور کسب و کار و برند

 

دکتر مازیارمیر مدرس و مشاور کسب و کار و برند

 

بهترین مشاور کسب و کار وبرند

بهترین مشاور کسب و کار و برند

 

بعنوان یک محقق و مشاور کسب و کار سالها است با این مسئله برخورد دارم که برای انتخاب یک مشاور کسب و کار باید از چه کسی یا چه مجموعه هایی استفاده نمود

اما سوال اساسی  اینجا است که فرد یا افرادی که باید برای چنین نیازی باید استخدام شدند باید چه ویژگی های را داشته باشند.

صرف نظر از اینکه تیم مشاور باید چه ویژگی هایی را باید داشته باشند برنامه و زمانبندی و اصول اساسی در پروسه مشاوره کسب و کار باید به چه شکلی باشد که هم

مشاور  آسیب نبیند و هم مشاوره گیرنده هم بتواند استفاده کامل را ببرد.

چند نکته بسیار بسیار مهم داشتن استراتزی مشخص و مدون و طول تجربه کاری و مخصوصا کارهای مشابه و مشترک است واکاوی پرداخت حقوق دولتی و غیر دولتی و

وحدت رویه ای  متناسب و…. همه و همه کارهای است که یک تیم زبده مشاوره کسب و کار باید از ان سود ببرند.بهترین مشاور کسب و کار و برند تیمی است که بتواند

درک درستی   از زمان و مکان و مخصوصا رقبا و استراتزی های دفاع و حمله و….به ما ارائه نماید.

 

بعنوان یک مشاور کسب و کار و برند به شدت معتقدم که شناخت و درک مناسب از کسب و کارهای مختلف نیمی از بحران های شرکتهای دولتی و خصوصی و … را می

تواند مرتفع نماید و متاسفانه به این مسئله به دقت هرگز پرداخته نمی شود.

بعنوان یک محقق و مشاور کسب و کار و برند به شدت معتقدم یکی از مهمترین کارهایی که در طول کار مشاوره کسب و کار باید انجام شود تهیه و تدوین برنامه جامع

اموزشی براساس برنامه زمانی بلند مدت و کوتاه مدت و میان مدت است که بنا بر سن و جنس کار باید به ان پرداخت.

و در پایان بعنوان محقق و مشاور کسب و کار و برند سر فصلهایی را که طی سه دهه با همراهی مرحوم پدر و بسیاری از اساتید خود در اختیار موسسات و شرکتها و

استارتاپها قرار می دهیم را با شما به اشتراک می گذارم.

 

سرفصلهای مورد ارائه :

 

مفاهیم پایه مانند تفکربرند

انتخاب نام برند و بروز رسانی برند

حلقه های مفقوده در برند سازی علمی

مدیریت نام تجاری و برند شخصی و سازمانی

بهینه سازی پورتفولیوی برند های شخصی و سازمانی

هویت سازی برند شامل استراتژیک، مفهومی، کلامی و بصری و استقرار وحدت رویه برند.

روش انحصاری دکتر مازیارمیر در برند سازی مفهومی

برندسازی رسانه و شبکه های اجتماعی

تدوین و اجرای کمپین های فراتر از ۳۶۰ برند

مشاوره تلفنی کسب و کار

مشاوره رایگان کسب و کار

مشاوره توسعه کسب و کار

 


چگونه کسب و کاری را ایجاد کنیم که ۱۰۰ سال دوام بیاورد


 

مشاوره کسب وکار اینترنتی

بهترین مشاور کسب و کار

مشاوره توسعه و بهبود کسب و کار

تبلیغات روابط عمومی برند و ترفیع پلن

مشاوره در حوزه برند های خاص

ثبت برند، ثبت شرکت خارج از کشور

جهت مشاوره تلفنی یا حضوری بادکترمیر

ارائه یک لیست کامل از هزینه های مشاوره کسب و کار

مشاوره ها با پشتیبانی ارائه می‌گردد و ارائه پشتیبانی ۱۰۰درصد تضمینی خواهد بود.

تخفیف استثنایی برای قرار داد های تضمینی و بلند مدت و میان مدت برای مشتریان خاص و…..

 

نکته ویژه و قابل ملاحظه در مشاوره‌های شما صرفا براساس تجربه ۳ دهه کار در خصوص برند سازی صورت گرفته و مستندات و راهکارهای علمی و عملی ارائه خواهد

شد. راهکارهایی اجرایی بنا به نوع شغل سطح بودجه و سایر فاکتورهای کلیدی شما و مخصوصا درخواست مطرح شده است و پشتیبانی خود را ۱۰۰ تضمین می کنیم

 

 

 

مشاور ه کسب و کار اینترنتی

بهترین مشاور کسب و کار و برند

 


لطفا و حتما ما را در آپارات دنبال فرمائید.


 

بعنوان یک محقق و مشاور کسب و کار  فکر می کنم که مشاور کسب و کاری که هنوز نمی داند گروه مشاوره و برندینگ کسب و کار اشتباه است چگونه می خواهد شما

را به سر منزل مقصور برساند .

دکتر میر  من یک ایده فوق العاده درباره یک نوع محصول کاملا جدید در زمینه سلامت شخصی دارم. اسمش سیستم ایمنی انسان است. می‌توانم از چهره ات بخوانم که

با آن مشکلاتی داری. نگران نباش. می دانم خیلی پیچیده است. نمی‌خواهم تو را وارد جزئیات خسته کننده کنم، فقط می‌خواهم بعضی ویژگی‌های شگفت انگیز این

محصول را برایتان بگویم.

بعنوان بهترین مشاور کسب و کار و برند اول از همه، با زکاوت از فراوانی استفاده می کند. او میلیون‌ها نسخه از هر جزء سازنده دارد (مثل: لوکوسیت ها یا گلبول های

سفید خون) قبل از اینکه واقعا مورد نیاز باشند، تا سپر عظیمی درمقابل رویدادهای غیرمنتظره باشد.

 و هوشمندانه “تنوع” را نه تنها با داشتن لکوسیتها بلکه با سلول های B و T، سلول های  کشنده طبیعی، آنتی بادی ها به عنوان یک اهرم کمکی به کار میبرد. اجزای

سازنده خیلی هم اهمیتی ندارند، اهمیت آنها در با هم بودن است، تنوع رویکردهای مختلف  تقریبا از پس هر چیزی که تکامل بر سر راه ما قرار داده برمی آید.

 و طراحی کاملا بخش – بخش است. شما یک حفاظ سطحی پوست انسانی دارید، یک سیستم ایمنی درونی دارید که بسیار سریع واکنش می دهد، و درنهایت دارای

یک سیستم ایمنی بسیار پیشرفته با قابلیت تطابق هستید. نکته اینجاست که اگر یک سیستم از کار  بیفتد، دیگری می تواند کار آن را برعهده گیرد، این یعنی سیستمی

که واقعا از اشتباه محفوظ است…….

 

خلاصه مطلب:

 

سخن اخر به واقع بهترین مشاور کیست و چه ویژگیهایی دارد ؟

 

ویژگی های یک مشاور کسب و کار و برندسازی اول طول مدت زمان در کسب و کارهای مختلف سن تحصیلات و سوابق مرتبط است در نهایت برای راستی آزمایی کد

کارگاه کد مالیاتی و پرونده مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی و اساسانامه شرکت و یا موسسه باید به دقت چک شود و همه اینها مواردی است که در انتخاب یک مشاور

کسب و کار باید به دقت مورد واکاوی عمیق و همه جانبه قرار گیرد و مخصوصا لیست پرداخت حق بیمه مشاوری که خود هرگز کارگری در چنته نداشته چطور می تواند به

من و شما مشاوره دهد و یا در خصوص برند و برند سازی نظر دهد.بهترین مشاور کسب و کار و برند راهی بسیار طولانی برا نائل شدن به این اعتبار را در پیش رو دارد و با

سن کم و یک شبه این کار میسر نمی شود.

 

بهترین مشاور کسب و کار و برند

مازیار میر مدرس و مشاور تخصصی کسب و کار

اگر علا قه مند به مشاوره و راهنمایی وبهبود و توسعه بیشتر و بهتر در کسب و کار خود هستید . برای ثبت نام در کارگاه های آموزشی عمومی و

خصوصی دکتر مازیار میر  لطفا با جناب اقای مهندس علیرضا رفیعی تماس فرمائید. باتشکرفراوان

 

۰۹۱۲۵۲۸۱۹۵۲

۰۹۱۹۷۵۴۷۰۰۲

۰۲۱۵۶۳۵۸۸۸۷

مازیار میر مشاور و تحلیل گر


بهترین مشاور انتخابات مجلس شورای اسلامی

 

بهترین مشاور انتخاباتی کشور


لطفا فیلم آموزش تفکر به کاندیدای انتخاباتی در اپارات https://www.aparat.com/v/qcwVb مشاهده فرمایید.


 

 

با مروری بر جریان تمامی انتخابات ها در تمامی جهان و با پیشرفت تکنولوزی باید اذعان نمود که موفقیت در هر

انتخاباتی دیگر شانسی و اتفاقی و  بر اساس حدس و گمان نیست.

مازیار میر مدرس و مشاور بازار یابی سیاسی  به شدت معتقد است در هر انتخاباتی در هر لایه ای در ایران پیرو

یک اصل مدیریتی است.

روشها و تکنیکهای قدیمی در امر مبارزات انتخاباتی دیگر جواب گوی نسل جدید تفکر جدید و جامعه مترقی و رو به

رشد جدید نیست .

متاسفانه در این عرصه کلاهبردار و شیاد که خود را مشاور و مدرس انتخابات قلمداد می کنند هم بسیار زیاد است

امروزه استفاده از تکنیکهای پیشرفته ذهنیت سازی و بحرانسازی و نظرسنجی یا طراحی و ایجاد پایگاه نظرسنجی

و تبیین مدیریت و رهبری  پیشرفته بهمراه ذهنیت سازی و بحران سازی ترکیبی و ضد تبلیغ  و همچنین برنامه‌ریزی

علمی و عملی تبلیغات انتخاباتی مطابق با اخرین سرفصلهای دول اروپایی و امریکایی.

بعنوان یک مشاور انتخاباتی که سه دهه همکاری با کاندیداهای محترم  انتخاباتی در لایه های مختلف کارکرده ام

به این نتیجه رسیدم که اول مدیریت و رهبری انگیزشی دوم برنامه ریزی استراتزیک و علمی و عملی و سوم تهیه

و تبیین یک نیروی واکنش سریع اموزش دیده و کاملا حرفه ای و کارازموده

مازیار میر به شدت معتقد است گام اول در این راه خطیر در نظر گرفتن طول مدت زمان است و گام دوم پیروزی در

انتخابات به مثابه یک دانشگاه علمی و عملی است که باید این مسیر به صورت علمی و عملی طی شود و اینکه

پایان نامه را پس از ده سال تحصیلات اموز عالی با نمره خوب و عالی کسب کنید.

ما در این مسیر با استخدام مشاور عالی رتبه و کار کشته به مهارتهای تاکتیکی و تکنیکی و در نهایت افزایش

ضریب نفوذ شما را سایه گستر خواهیم نمود.

این مشاور انتخاباتی اذعان دارد که یک کاندیدای حرفه ای و هوشمند به تمامی بخش های مختلف رقابت

انتخاباتی  همیشه نگاهی کاملا حرفه‌ای و تخصصی و علمی  باید داشته  باشد

دکتر سید مازیار میر با سه دهه سبقه فعالیت سیاسی در احزاب گوناگون و سالها همراهی با هیات تبلیغاتی

دولت های نهم و دهم و یازدهم و دوازدهم و همچنین بسیای از کاندیداهای مخترم و…..  با همکاری برخی از

اساتید فن و مشاوران سیاسی با سابقه با تبیین روشی متفاوت و منحصر بفرد قصد دارد به تمام کاندیدهای مختلف در هر سطح و هر منطقه ای از کشور یاری برساند

بهترین مشاوران انتخابات کشور

 

محقق و مشاور انتخاباتی مازیار میر

 

یادداشت کوتاه از دکتر مازیار میرمشاور انتخابات

 

بعنوان یک مشاور تخصصی انتخاباتی و با سه دهه فعالیت حرفه ای در امر انتخابات و بنا به رسالتی که احساس می نمایم  امروز این مقاله را برای خبر گذاری تیتر نیوز آماده نموده ایم که به بایدها و نبایدهای یک مشاور انتخاباتی و بهترین  مشاوران انتخاباتی بپردازیم.

 

 


تحلیل زبان بدن دوالد ترامپ


 

حتما می دانید که در  سرتاسر جهان انتخابات در هر سطح و لایه ای یک رقابت جدایی‏‏ ناپذیر از نظام سیاسی هر کشوری قلمداد می شود و

حتی بسیار بالاتر.

شاید به همین خاطر است که انتخابات، تنها فرصت بسیار کلیدی و طلایی است که به ما دست می دهد تا مردم هر شهر و استان و کشوری

رهبران و قانون گذاران ویا نمایندگان خود را در نهایت ازادی عمل انتخاب کنند.

بهترین مشاوران انتخاباتی  هرگز رفتارهای غیر حرفه ای از خود بروز نمی دهند اما متاسفانه افراد و شیادان زیادی در این رابطه مانند سایتهای

یهویی و یک شبه یا افرادمختلف و مخصوصا سایتهایی بی هویت و افراد بی هویت تر با چسباندن برخی اسامی مجعول و غربی و خارجی و غیر

علمی و عملی می خواهند از این اب گل الود ماهی بگیرند.


مشاور انتخاباتی پیشرفته


 

مثلا مشاور انتخاباتی  باراک اوباما و یا مشاور انتخاباتی ترامپ اقای  پروفسور…. از….. یا مشاور انتخاباتی روحانی و  مشاور انتخاباتی شیطان در جهنم خوب

معلوم است که قابل اثبات هم اساسا نیست.یادمان باشد به گفته پروفسور لیبرمن دروغ هرچه بزرگتر باور ان ساده تر…..

 

 

 مشاور انتخاباتی

بهترین مشاور انتخاباتی مازیار میر

 

بهترین مشاوران انتخاباتی پکیجهای تقلبی و کتابهای آنچنانی را وارد بازر نمی کنند و می دانند فوت کوزه گری را که به سختی به دست می آید را نباید و نمی توان به رایگان در اختیار دیگران قرار داد.


مشاورین انتخاباتی


 

متاسفانه این روزها فروش پکیج های پوشالی وتوخالی به نام انتخابات و جالب تر اسامی و افراد این سایتها و به اصطلاح اساتید حاصر

در این سایتها فارغ از عناوین مجعول استاد و دکتر و مهندس و پروفسور و برخی هم تا دیروز حتی مدرک معتبر

دانشگاهی نداشته اند امروز با جنین مدارکی پوشالی قد علم نموده و یا بدتر از بد هرگز در احزاب  و

تشکلهایی.جایی و رد پایی نداشته و نه سر پیاز ونه به اصطلاح  ته پیاز بوده اند. مازیارمیر مشاوره انتخابات بعنوان

یک مشاور تخصصی انتخابات به شدت معتقد است که این سایتها و افراد  فقط  باعث نابودی کارزارهای

انتخاباتی چه در انتخابات مجلس و شورای شهر و حتی اصناف شده و یا می شوند و موارد بسیاری را خود به

شخصه سالها است ملاحظه می کنم . به شدتمعتقدم پکیج انتخابات با این سبک و سیاق بیشتر رنگ و بوی پوچ

و تو خالی دارد.

 

 مشاور انتخاباتی

بهترین مشاور انتخاباتی

 

شاید حجم عظیمی از مردم و پول و وسوسه قدرت و ثروت باعث می شود که اینطور به نامسایت انتخابات و

مشاور انتخاباتی یک شبه از زیر خاک بیرون بیایند.و البته و صد البته بههمیندلیل کلیدی در زمان انتخابات شاهد

شرایط و یک حس شور و نشاطی هستیم کهبرخی با دفاع یا رد کارنامه ها و تفکرات و مهمتر از همه عملکردهای

+یا – کاندیداهایمنتخب موافق و یا مخالف خود آتش و شور انتخاباتی را بیشتر و یا کمتر می کنند.

دقیقا در همین زمان است که بهترین مشاوران انتخاباتی وارد عمل شده با تکنیک و تاکتیکو ترفند های اقناع و جذب

مردم و حتی ارام کردن و یا تشویق آحاد گوناگون و طبقه هایمختلف مردم آنها را تهییج به حضور گسترده در

انتخابات و یا متنفر از انتخابات می کننذ.

باید اذعان نمود که بسیاری از سیاستمداران حرفه ای یا حتی غیر حرفه ای چه برای دفاعاز عملکرد خود و چه

برای حضور مجدد در مراکز  قدرت به شیوه های متعدد و مخصوصا بهمشاوران حرفه ای متوسل می شوند و معمولا

بازیگران این بازی در نهایت مشاورانانتخاباتی خواهند بود وهرچه یک مشاور انتخاباتی بهتر قدرتر و حرفه ای تر

باشد شانس موفقیت حزب ودسته وگروه بهتر خواهد بود.

 

 

 مشاور انتخاباتی

بهترین مشاور انتخابات

 

دکتر مازیار میر چنین می گوید که fh یکی از همین سایتهای به اصطلاح انتخاباتی تماس گرفتیم پس از کلی

صخبت  طرف مقابل خود را مشاور انتخاباتی معرفی نمود پرسیدم مشاور عزیز و گرامی تکنیک F.R  یا B.L و برنامه

های چندلایه وحلقه اتش و یا…. چیست و چه کاربردی دارد یا تکنیکها و تاکتیکهای سیاسی چیست ؟

و طرف مقابل در حالی که کاملا براشفته بود گفت  از عناوین وسوالات ما گفت مشاور ارشدمان فردا خودشان

تشریف می اورند البته در این میان هم کم نیستند شرکتها و مؤسساتی که با در اختیار داشتن اساتیددانشگاه و

کارشناسان زبده  که دارای مهارتهای روانشناسی و همچنین مهارتهای مدیریت و رهبری هستند و با تکیه بر ابزار

سوشیال مدیاها و اینترنت با تبلیغات هوشمندانه وهدفمند و مخصوصا غیر مستقیم اذهان عمومی را به سمت

خود جلب می کنند.

موسسه فراسوی کاروخدمت با همکاری موسسه برسام وموسسه علوی بعنوان یک مجموعه کاملا تخصصی و

فوق حرفه ای انتخاباتی و با توجه به نیاز کاندیداهای محترم در شورای شهر اصناف و مجلس شورای اسلامی

و همچنین انتخابات ریاست جمهوری شکل گرفته است  و  ….

 

بهترین مشاور انتخاباتی کشور

مشاور انتخاباتی

گرد‏آوری جمعی از اساتید محترم دانشگاه و کارشناسان ارشد حوزه روابط عمومی ورسانه  و محققان برجسته و

علاقه‏ مند به روش های مختلف جذب و اقناع مردم و افکارعمومی و آماده تر نمودن هرچه بیشتر و بهتر کاندیدهای

محترم و برای دوره بعدی مبارزاتانتخاباتی  مجلس و یا شورای شهر و یا اصناف و یا… با بهره برداری ازآخرین فنون و

ایده‏های بدست آمده در زمینه جذب و اقناع مخاطب  ارتباطات اثر‏ بلند مدت تری بهمراه برندسازی کاندیداهای

محترم را رقم بزنیم با توجه به سه دهه فعالیت تخصصی در زمینهانتخابات مختلف در سطح کشور  باید بگویم دلیل

اصلی شکست یک کاندیدای محترم درانتخاباتچه اصناق یا مجلس و یا شورای شهر  و یا… همه و همه دقیقا بعلت

نداشتن اولاT.M  یا برنامه ریزی دقیق و همه جانبه  و دوم عدم توانای‏ فردی در برقراری ارتباط و عدمموفقیت در

معرفی قدرتها و قابلیتها و مهارتهای کاندیدای محترم است. اری و در اینجانقطه پایانی کار یک نماینده است که

موجبات شکست در کارزار انتخاباتی  را سبب می‏ شود.

بعنوان  یک مشاور انتخاباتی نهایت تلاش و کوشش خود را مبزول خواهیم نمود که شما را به شهر و استان و

کشور با حرفه ای ترین تکنیکهای پیشرفته معرفی خواهیم نمود و یک زیبایی شنناسی کارزار انتخاباتی را در

دستور کار شما قرار خواهیم داد.

ما توان استقرار حلقه های آتش حرفه ای و فوق حرفه ای را مطابق سر فصلهای ۲۰۱۸ داشته و مخصوصا بوجود

اوردن بحران های متعدد و بحران ساز یرا در دستور کار هر کاندیدای محترمی قرار می دهیم .یک کاندیدای حرفه ای

باید در ارائه حرفه ای محتوای حرفه ای در خور توجه برای کانون هایقدرت و مردمی و ورزشی و اقتصادی و

اجتماعی بایددر دستور کار خود قرار داده برای رویارویی با این مجموعه ها و انسانهای زیاد در یک تجمع۱۰۰۰ و یا

۲۰۰۰ نفری و حتی بیشتر کاملا کارآزموده وعملیاتی باشد.

در نهایت برای هر کاندیدای منتخب یک تیم بیش از ۱۰۰ نفره را تربیت خواهیم نمود و به هر کدام

گواهینامه طی دوره داخلی و گواهینامه از اتحادیه بازاریابی و برند و تبلیغات اتحادیه اروپا را هم

اهدائ خواهیم نمود که خود نقش عمده ای در جذب و اقناع افراد انالیز دقیق شخصیتی و

ایجادانگیزش مضاعق طی فرایند انتخاباتی بر دوش خواهد داشت ضمن اینکه با این رویه مدیریت

صحیح منابع مالی و انسانی را دردست کاندیدای محترم قرار خواهیم داد. برای عقد قرار داد و

مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر  با ما تماس حاصل فرمائید مشاوران ما  در خدمت شما هموطنان

گرامی هستند تا بصورت مستقیم وحتی برای انتخاب مشاور  حرفه ای شما را یاری برسانند

۰۹۱۲۵۲۸۱۹۵۲

۰۹۳۵۱۷۳۹۲۰۶

۰۹۱۲۵۵۵۵۶۲۱

۰۲۱۵۶۳۵۸۸۸۷


درسهای از انتخابات دهم و بایدها و نبایدها برای کاندیداهای مجلس شورای اسلامی

 

دکترمازیارمیرمشاور انتخابات و برندسازی سیاسی

 


لطفا فیلم تکنیک های فیوچر استدی برای انتخابات درآپارات https://www.aparat.com/v/Wc2S1 مشاهده فرمایید.


 

 

دکترمازیارمیرمشاور انتخابات

مازیارمیرمشاورانتخابات

انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم

 

بعنوان یک مشاور انتخاباتی به شدت معتقدم که درسهای انتخابات ریاست جمهوری می تواند پیوسته راه گشای

هر مشاور انتخاباتی و کاندیدای محترمی باشد . دکتر محمود احمدی نژاد در قیاس با روسای جمهور پیشین در

کشور کاملا متمایز و متفاوت بود بگم بگم های استراتژیک که رقیب را بسیار ساده و کودکانه در دام سوالات

کالیبره می انداخت و حتی به زانو در می آورد یکی از این تکنیکهای مهم و استراتژیک بود.


لطفا مقاله مشاوران انتخاباتی حرفه ای کلیدهای موفقیت در انتخابات سال ۱۳۹۸ مطالعه فرمایید.


 

مازیار میر به شدت معتقد است که تفاوت ایشان را باید در درجه اول در دوری از ساز وکار سیاسی مستقل و بی

اعتنایی به اشرافیت سیاسی حاکم درآن روزها دسته بندی نمود. کاری که می توان به صورت نمادین آن را در نبرد تمام عیار او با مرحوم

رفسنجانی به صورت تمام عیار دید.


لطفا مقاله ترفندهای جدید دشمنان انتخابات در راه است مطالعه فرمایید.


 

و در درجه دوم احمدی نژاد هوشمندانه با کمک تیم گسترده مشاوران انتخاباتیش توانست با معرفی چهره های تقریبا جدید مردمی و خوشنام و

با ایجاد یک حلقه اتش با ته مایه هایی از نوستالژی های اول انقلاب و چسباندن خاطرات خوب شهید رجایی به نفراتش و مخصوصا خودش مردم

را به سهولت عامه را تحت تاثیر قرار دهد.

هرچند از دید ناظران و سیاستمداران غربی احمدی نژاد یک سیاستمدار (پوپولیست) با عقاید (افراطی و نامتعادل و تندروانه) بود. اما گویی با این

تکنیکها توانست اقبال عوام و قشر متوسط جامعه را به سهولت تحت تاثیر قرار دهد.

بهترین مشاور انتخابات

درسهای از انتخابات

شاید بد نباشد که این نکته را یاد اوری کنم که برخی مشاوران باید این فیلم دی دی را که کارشناس می

شود را ختما ببینند و با نگاهی به گذشته راه و هزاران راه رفته و نرفته را زیر نظر بگیرند.

تبیین منش انتخابات و نقش کارشناسان انتخاباتی می تواند بسیار بسیار گسترده تر از پیش باشد این

عکس را هم به این خاطر انتخاب نمودم .


لطفا مقاله تحلیل و بررسی برند سیاسی آیت الله هاشمی رفسنجانی مطالعه فرمایید.


 

 

ورود دکتر محمود احمدی نزاد بعنوان یک کاندیدای منحصر بفرد و… اما محمود احمدی نزاد کیست؟

 محمود احمدی‌نژاد زاده ۶ آبان ۱۳۳۵ در آرادان سیاستمدار ایرانی است که از سال

۱۳۸۴ تا ۱۳۹۲ ششمین رئیس‌جمهور ایران بود. وی همچنین از سال ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۶ اولین استاندار اردبیل و از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۴ شهردار

تهران بود. او هم‌اکنون عضو مجمع تشخیص مصلحت  نظام و دانش‌یار دانشگاه علم و صنعت ایران است.

اظهار نظر کارشناسان غربی

 

به عنوان یک مشاور انتخاباتی به شدت معتقدم عملکردها را باید به صورت فراجناحی تحلیل نمود و از ان درسها فراگرفت در اینجا از سخنان

غربیها کپی برداری نمودم

عملکرد دکتر محمود احمدی نژاد همراه بهمراه استاد راهنمای دکترایشان بعنوان یار غار ایشان بسیار بسیار جالب توجه است او  پس از ورود به

دفتر ریاست جمهوری رفتارهای مانند رجایی انجام داد جمع آوری تشریفات گذشته یکی از بزرگترین اعمال  ایشان بود که نظرات مخالف و موافق

بسیاری را بدنبال داشت.  کلیدیترین موضعی که دکتر احمدی نژاد را به عنوان یک سیاستمدار افراطی به غرب معرفی کرد،

انکار مسئله اول هولوکاست و دوم و وعده محو کامل اسراییل برای همیشه بود که همین شعارهای متفاوت و متمایز ورود ایشان به دوره دوم را

نیز کاملا تضمین نمود ایجاد یک تیم قوی بعنوان حلقه آتش و استفاده از شعارها و رنگ و بوی انقلابی گری سالهای ۱۳۵۷ یکی از بزرگترین

رفتارهای حرفه ای او و تیم مشاوران انتخاباتی ایشان بود.


لطفا مقاله مشاور انتخاباتی حرفه ای قسمت دوم مطالعه فرمایید.


 

احمدی نژاد در در آبان ماه سال ۱۳۸۵ در جریان کنفرانسی در تهران و در مقام ریاست جمهوری ایران، خواستار نابودی و محم کامل  اسراییل

شد. اگرچه او بعدها به اصرار مشاورانش گاهی موضع خود را تلطیف و به عبارتی تعدیل کرد و  به عنوان شاهد  مثال : در مجامع بین المللی از

سوءاستفاده گسترده دولت اسراییل از مسئله هولوکاست استفاده شایان توجهی نمود.

دکتر احمدی نزاد حتی تا آخرین سالهای دور دوم ریاست جمهوری خود گاه و بیگاه بردروغ بودن هولوکاست و یا  افسانه  بودن هولوکاست

پافشاری جدی می کرد.مواضع ستیزهجویانه احمدی نژاد در سیاست خارجی از این سیاستها موجب افزایش فشار بینالمللی بر ایران شد.

 

پرونده هسته ای ایران

درسهای از انتخابات دهم و بایدها و نبایدها برای کاندیداهای مجلس

درسهای از انتخابات دهم

 

در پرونده هسته ای ایران هم آژانس بین المللی انرژی اتمی پرونده را به شورای امنیت سازمان ملل

فرستاد و این شورا نیز قطعنامه های تحریم آور شدیدی علیه ایران وضع کرد. قطعنامه هایی که احمدی نژاد

طی یک اظهارنظر مشهور آنها را متاسفانه »کاغذپاره« قلمداد نمود و  دراسفند ۱۳۸۵ خطاب به آنها گفت:

شما فکر می‌کنید اگر جمع شوید و کاغذ پاره صادر کنید، می‌توانید جلوی پیشرفت ملت ایران را

بگیرید. شما در بیست و هشت سال گذشته ما را محاصره اقتصادی و تحریم کردید، اما امروز

ملت ایران هسته ای است.

 

دکتر احمدی نژاد حتی در سال ۱۳۹۲ و زمانی که فشار تحریم های بینالمللی و کشورهای غربی اقتصاد ایران را به زانو در آورده بود، دوباره از

سخنان خود مبنی بر (کاغذپاره) خواندن قطعنامه های شورای امنیت کاملا دفاع کرد. به طور کلی دکتر احمدینژاد بر آن بود که پس از چند دوره

تسلط بوروکراتهای واقعگرا بر قوای اجرایی کشور، دست به طرحی گسترده و بدیع و نو بزند. این را میتوان در رفتارهای متعدد دولت او ردیابی کرد.

به عنوان مثال، نکته جالب توجه درباره کابینه اول او آن بود که اغلب وزرای این دولت قبال سابقه وزارت نداشتند و تنها دو وزیر، پیش از این ردای

وزارت بر تن کرده بودند. او همچنین تیم مذاکرات هسته ای را نیز کامال عوض کرد. تصمیمات اقتصادی ـ مدیریتی او نیز کاملا حیرت انگیز بود.

انحلال سازمان مدیریت و برنامه ریزی او همچنین انحلال یک روزه ۲۸ شورای عالی کشور و ادغام آنها در چهار شورای عالی جدید و همچنینبی

اعتنایی به سند چشمانداز ۲۰ ساله و کنارگذاشتن برنامه چهارم توسعه به این بهانه که در دولت محمد خاتمی تدوین و تنظیم شده است

شاید جالب باشد بدانید که در نامهای که ۶۰ اقتصاد دان مطرح کشور در آبان ۱۳۸۷ خطاب به »مردم، رئیس جمهور و نمایندگان مجلس شورای

اسلامی نوشتند:

رشد اقتصادی اندک، بیکاری گسترده،تورم مزمن و دورقمی، بحران در بازارهای پول و سرمایه، بودجه انبساطی دولت، اختالال

در تعامل با دنیای خارج و وجود فقر و نابرابریها« از جمله مشکالت اساسی کشور نام برده شدند.

کارشناسان، رویکردهای دولت احمدینژاد را نیز در این زمینه نه تنها کارگشا ندانسته بلکه آن را موجد افزایش مشکالت ارزیابی کردند. آنها به

صراحت نوشتندکه :

متاسفانه نگرش دولت نهم به مسائل بین المللی و داخلی بسیار غیرعلمی و غیرکارشناسانه است و کارشناسان یکی از چاره های حل این

معضلات فراگیر و گسترده را از جمله بازگشت به :راهبردها وسیاستهای اسناد قانونی چشم انداز ۲۰ ساله معرفی کردند.

به هرتقدیر و در چنین فضایی بود که فضا کم کم برای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آماده میشود و متبلور می گردد. در این زمان شایعه

قوی کاندیداتوری سیدمحمد خاتمی برای انتخابات ریاست جمهوری در سطح کشور و جهان سیاست پیچیده بود. »حسین شریعتمداری« – مدیر

مسئول موسسهکیهان – در سرمقالهای در مرداد ۸۷ در این روزنامه تاکید کرد خاتمی »گزینه مطلوب دشمنان خارجی« است.

سیدمحمد خاتمی نیز در بهمن ۱۳۸۷ بهصورت رسمی اعالم کرد که در انتخابات ریاستجمهوری شرکت خواهد کرد. اما پس

از اینکه حدود یک ماه بعد و در اسفند ۸۷« میرحسین موسوی« اعلام کرد که درانتخابات ریاست جمهوری کشور کاندیدا خواهد شد و محمد

خاتمی هم سریعابه نفع او عقب کشید.

حضور میرحسین موسوی البته بسیار بسیار غافلگیرکننده بود. موسوی نزدیک به دهه بود که خانه نشینی اختیار کرده بود و در هیچ منصب

درسهای از انتخابات دهم و بایدها و نبایدها

درسهای از انتخابات دهم و بایدها و نبایدها

تاثیرگذار سیاسی اصلاحضور نداشت و صرفادر حاشیه سیاست گام می نهاد و دستی صرفا بر آتش داشت.

اگرچه از او هرگاه بیگاهی اظهارنظرهای انتقادی نسبت به برخی اتفاقات منتشر می شد  مانند اعتراض به

تعطیلی گسترده نشریات و روزنامهها در بهار ۱۳۷۹  اما دغدغه اصلی او در این سالها حول امور هنری و فرهنگی

می چرخید، ولی آنطور کهبعدها خودش در مناظرههای انتخاباتی سال ۸۸ گفت درک خطری که کشور را احاطه

کرده بود، او را واداشت پا به عرصه انتخابات بگذارد و…

 

نگاهی به تبلیغات انتخاباتی نامزدها در ادوار انتخابات ریاست‌جمهوری پس از انقلاب

 

بعنوان یک مشاور انتخاباتی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی به شدت به این مهم توجه داشته و دارم که راز موفقیت در لایه پنهان افراد

موفق در این کارزار از ابتدای انقلاب تا کنون است و موارد برای همین جمع آئری شده است.

وعده های محوری نامزدهای پیروز در طول تاریخ انتخابات ریاست جمهوری

مبارزه با گرانی و بازسازی ۱۳۵۸ابوالحسن بنی صدر اقتصادی اقتصاد کشور

ایجاد هماهنگی بین سه قوه و ۱۳۶۰محمدعلی رجایی سیاسی پیروی از اصل والیت فقیه

طاغوتزدایی و توجه به ۱۳۶۰ سیاسی-اقتصادی- سیدعلی خامنهای محرومان فرهنگی

افزایش اختیارات ۱۳۶۴ حضرت ایت الله خامنه ای ریاست محترم جمهوری

توسعه صنعتی، اقتصادی و ۱۳۶۸ کشاورزی اکبر اقتصادی هاشمیرفسنجانی

۱۳۷۲ تداوم سیاستهای اقتصادی دوره قبل )تعدیل و تثبیت اقتصادی هاشمی رفسنجانی

۱۳۷۶ جامعه مدنی و توسعه سیاسی سیدمحمد خاتمی سیاسی-اجتماعی

۱۳۸۰ حکومت قانون و آزادی سیدمحمد خاتمی سیاسی

۱۳۸۴ آوردن نفتتتتت ت به سفره های مردم محمود احمدی نژاد اقتصادی

۱۳۸۸ تحول اقتصادی محمود احمدینژاد اقتصادی اعتدالگرایی

۱۳۹۲تحول سیاسی-اقتصادی- حسن روحانی اقتصادی / امنیتی زدایی اجتماعی

دکترمازیارمیرمشاور انتخابات و برندسازی سیاسی


سیستم تبلیغات و کسب درآمد پاپ آی پی

شنبه 20 مهر 1398 03:29 ب.ظ


http://uupload.ir/files/qotd_lll.png
 بازدیدساز (کسب درآمد از بازدید و افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا)
بازدید ساز سیستمی است با اهداف مختلف و برای تمامی افرادی که چه دارای وب سایت هستند و تصمیم بر افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا دارند و چه افرادی که میخواهند با بازدید از سایت ها، کسب درآمد کنند، مناسب می باشد.
درآمد به ازای بازدید از سایت ها
درآمد بیشتر با آی پی ایرانی
بازدید کاملا اتوماتیک
دریافت پورسانت به ازای فعالیت زیرمجموعه ها
افزایش بازدید سایت
بهبود رتبه الکسا
تفکیک نوع آی پی برای افزایش بازدهی
ارائه نمودار فعالیت 15 روزه
http://uupload.ir/files/nz_resp-1.png
کسب درآمد از جستجوی گوگل (کسب درآمد از گوگل و بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل)
با سیستم کسب درآمد از جستجوی گوگل، هم کلمه کلیدی مورد نظر خود را در گوگل بهبود ببخشید و هم از بابت هر جستجویی که انجام میدهید کسب درآمد کنید.
http://uupload.ir/files/n9vl_resp-2.png
درآمد به ازای جستجوی کلمه کلیدی
درآمد بیشتر با آی پی ایرانی
افزایش ماندگاری در سایت و کاهش نرخ فرار
دریافت پورسانت به ازای فعالیت زیرمجموعه ها
بهبود سئوی سایت
افزایش رتبه کلمه کلیدی
تفکیک نوع آی پی برای افزایش بازدهی
ارائه نمودار فعالیت 15 روزه

http://uupload.ir/files/z1yr_popip_468x60.gif


آموزش تخصصی زبان بدن ۱۳۹۵- مازیار میر

پنجشنبه 18 مهر 1398 10:55 ق.ظ

آموزش تخصصی زبان

آموزش تخصصی زبان بدن ۱۳۹۵

آموزش جامع ارتباطات غیرکلامی

مجله مذاکره و زبان بدن

زبان بدن یا تن گفتار (Body Language) یکی از بخش های جذاب و مهم در آموزش تخصصی زبان محسوب می‌شود.زبان بدن یا تن گفت یا تن گفتار و یا زبان اشاره وبرخی هم زبان تن و یا ارتباطات غیر کلامی خطاب می کنند و یا عبارت است از انواع شکل‌های ارتباط غیر کلامی یا رفتاری اشاره می‌کند که یک فرد از طریق رفتارهای فیزیکی خود، بدون آنکه صحبتی بکند با دیگران قادر است، ارتباط برقرار نماید. این رفتارها می‌تواند مربوط به وضعیت و حالات بدنی (محل قرار گرفتن دستها، پاها، نحوه نشستن، ایستادن، راه رفتن، خوابیدن)، ژستها (حالتها، اطوارها، اَداها)، حرکات و اشارات بدنی، جلوه‌های هیجانی صورت و حرکات چشم‌ها باشد.

دکتر مازیار میر مشاور و مدرس زبان بدن در کتاب زبان بدن ایرانی ،زبان بدن را این گونه تعریف نموده اند که : به کلیه ژستها حالتها و حرکات ورفتار انسانی و اشارات بدنی و حتی مدل و ژست سخن گفتن و یا حالت ایجاد اصوات بدون صدا را که بنا به سن جنس و قد و وزن و موقعیت جغرافیایی بروز می کند را زبان بدن یا تن گفت ویا تن گفتار و یاارتباطات غیر کلامی می نامند.

محتوای آموزش تخصصی زبان بدن:

v    درک مبانی و آشنایی با فرهنگ واژگان زبان بدن بصورت تخصصی

v    اشتباهات رایج در خواندن قواعد زبان بدن ایرانی و بین المللی

v    قلمرو و آداب فاصله گذاری و تکنیکها و ظرایف زبان بدن و رموز پنهان

v    زبان بدن کودکان و نوجوانان رشد زبان بدن ومتدولوژی های نوین زبان بدن

v    آشنایی با حرکات و معانی مختلف اعضاء بدن و اصول جذابیت حرفه ای

v    نشانه ها و معانی باز و بسته و موانع چند دقیقه ای در ایجاد ارتباط

v    نکات مربوط به نشستن و آداب مدلهای گوناگون

v    نشانه های بین المللی و ترفندهای زبان بدن تیم های واکنش سریع FBI

v    نشانه ها و معانی  رفتارها و تشخیص حرفه ای دروغ

v    اسرار موفقیت بدون گفتار  و تجربیات کارمندان سابقCIA

v    تفاوت های فرهنگی و سوء تفاهم ها  و تکنیکهایی برای نفوذ در افراد سخت

 

با آموزش تخصصی زبان و یادگیری تکنیک های زبان بدن می‌کوشیم در هر نوع مذاکره یا ارتباط غیرکلامی، پیام خود را به شکلی دقیق‌تر و

مناسب‌تر برای طرف مقابل ارسال کرده و نیز، پیامهای او را تا حد امکان به صورت دقیق دریافت و تفسیر کنیم…


لطفا مقاله آموزش تخصصی زبان بدن ۱۳۹۸ را مطالعه فرمایید.


آموزش تخصصی زبان بدن ۱۳۹۵

آموزش تخصصی زبان

سرفصل های آموزش زبان بدن در این دوره:

تعاریف زبان بدن

معرفی استادنماها و اشتباهات فاحش زبان بدن

خطاهای الن پیز و البرت محرابیان

چرا نباید به برخی از تعاریف زبان بدن اعتماد کرد

تشخیص دروغ و یا دروغی به بزرگی خود دروغ

نمایش جدیدترین اعترافات عوامل جاسوسی موساد

تحلیل سخنرانیهای بزرگان جهان

یک دوره ای حرفه ای برای افرادی که می خواهند به سطوح بالاتری بروند و در زندگی فردی و سازمانی جذابتر باشند و مچ افراد دروغ گو و کلاهبردار را قبل از هر گونه اقدامی بگیرند و ضریب نفوذ خود را در جامعه و خانواده بهبود ببخشند و به روابط خود ساختار حرفه ای تر و منسجم تری بدهند زبان بدن  سالها است که در ایران و در جهان بصورت حرفه ای تدریس شده و می گردد مدرسان زیادی با بهره گیری از دو کتاب کتاب زبان بدن Body Language for DUMMIES کتاب زبان بدن Body Language: How to read other thoughts their

gestures By Allan Pease اقدام به آموزش می کنند که می توان گفت منسوخ شده و با فرهنگ و آداب رسوم ایرانی قابل هم سو سازی نیست و متاسفانه دارای اشتباهات بسیار فاحشی می باشد مدرس دوره با بیش از ۲۰ سال سابقه عملیاتی و بیش از ده هزار نفر مورد واکاوی شده و تحقیقات میدانی و …. شمارا با عمق واقعی زبان بدن آشناخواهد نمود. مدرس این دوره با سابقه آموزشی طولانی در وزارت خانه های دولتی و شرکتهای خصوصی شما را با واقعیت های پنهان زبان بدن آشنا نموده شما را به ورای چهره ها  و نقاب افراد رهنمون می نماید شما پس از طی این دوره به موفقیتهای فاحش در مذاکره و فروش دست خواهید یافت

که مازیارمیر مدرس بین المللی مذاکره و زبان بدن در ایران شاگرد مورد تائید پروفسور مسعود حیدری  آنرا برای شما محقق خواهد کرد تفاوت دیگر این برنامه استفاده از پیشرفته ترین متد آموزش خواهد بود که شما را در موفقیت بیشتر برای فهم مطالب یاری خواهد نمود.

متد آموزش:

فیلم محور بوده و نمایش فیلم های تخصصی آموزش زبان بدن و تحلیل فیلمهای عملیاتی و مستند در راس این دوره آموزشی می باشد

مدت دوره :

۱۶ ساعت

مدرس :

مازیارمیر مدرس بین المللی مذاکره و زبان بدن– مولف پرفروشترین کتاب زبان بدن ایرانی

هدف دوره :

آشنایی با اصول شاخص در ارتباطات غیر کلامی است و تحلیل افراد گوناگون با تئوریهای ساده و قابل فهم و عملیاتی که در مذاکره فروش و جذب

و اقناع مشتری از شما یک حرفه ای تمام اعیارخواهد ساخت.

مخاطبان این دوره مدیران ارشد و میانی و تمام مدیرانی که به ارتقاء سطح خود می اندیشند همچنین کارشناسان رده های گوناگون و جامعه بزرگ وکلا  و اساتید و…

مبلغ سرمایه گذاری:

۸۵۵۰۰۰۰ ریال  هشت میلیون پانصد و پنجاه هزار ریال (کتاب زبان بدن ایرانی و پذیرایی و نهار و گواهینامه از انجمن بازاریابی و برند و تبلیغات)

و گواهینامه رسمی از شرکت کارکنان سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ( معاونت راهبردی ریاست جمهوری سابق)

مطالعات بیشتر:

بهترین کتاب زبان بدن زبان بدن ایرانی

آموزش تخصصی زبان بدن ۱۳۹۸


آموزش تخصصی زبان بدن ۱۳۹۵- مازیار میر

پنجشنبه 18 مهر 1398 05:47 ق.ظ

آموزش تخصصی زبان

آموزش تخصصی زبان بدن ۱۳۹۵

آموزش جامع ارتباطات غیرکلامی

مجله مذاکره و زبان بدن

زبان بدن یا تن گفتار (Body Language) یکی از بخش های جذاب و مهم در آموزش تخصصی زبان محسوب می‌شود.زبان بدن یا تن گفت یا تن گفتار و یا زبان اشاره وبرخی هم زبان تن و یا ارتباطات غیر کلامی خطاب می کنند و یا عبارت است از انواع شکل‌های ارتباط غیر کلامی یا رفتاری اشاره می‌کند که یک فرد از طریق رفتارهای فیزیکی خود، بدون آنکه صحبتی بکند با دیگران قادر است، ارتباط برقرار نماید. این رفتارها می‌تواند مربوط به وضعیت و حالات بدنی (محل قرار گرفتن دستها، پاها، نحوه نشستن، ایستادن، راه رفتن، خوابیدن)، ژستها (حالتها، اطوارها، اَداها)، حرکات و اشارات بدنی، جلوه‌های هیجانی صورت و حرکات چشم‌ها باشد.

دکتر مازیار میر مشاور و مدرس زبان بدن در کتاب زبان بدن ایرانی ،زبان بدن را این گونه تعریف نموده اند که : به کلیه ژستها حالتها و حرکات ورفتار انسانی و اشارات بدنی و حتی مدل و ژست سخن گفتن و یا حالت ایجاد اصوات بدون صدا را که بنا به سن جنس و قد و وزن و موقعیت جغرافیایی بروز می کند را زبان بدن یا تن گفت ویا تن گفتار و یاارتباطات غیر کلامی می نامند.

محتوای آموزش تخصصی زبان بدن:

v    درک مبانی و آشنایی با فرهنگ واژگان زبان بدن بصورت تخصصی

v    اشتباهات رایج در خواندن قواعد زبان بدن ایرانی و بین المللی

v    قلمرو و آداب فاصله گذاری و تکنیکها و ظرایف زبان بدن و رموز پنهان

v    زبان بدن کودکان و نوجوانان رشد زبان بدن ومتدولوژی های نوین زبان بدن

v    آشنایی با حرکات و معانی مختلف اعضاء بدن و اصول جذابیت حرفه ای

v    نشانه ها و معانی باز و بسته و موانع چند دقیقه ای در ایجاد ارتباط

v    نکات مربوط به نشستن و آداب مدلهای گوناگون

v    نشانه های بین المللی و ترفندهای زبان بدن تیم های واکنش سریع FBI

v    نشانه ها و معانی  رفتارها و تشخیص حرفه ای دروغ

v    اسرار موفقیت بدون گفتار  و تجربیات کارمندان سابقCIA

v    تفاوت های فرهنگی و سوء تفاهم ها  و تکنیکهایی برای نفوذ در افراد سخت

 

با آموزش تخصصی زبان و یادگیری تکنیک های زبان بدن می‌کوشیم در هر نوع مذاکره یا ارتباط غیرکلامی، پیام خود را به شکلی دقیق‌تر و

مناسب‌تر برای طرف مقابل ارسال کرده و نیز، پیامهای او را تا حد امکان به صورت دقیق دریافت و تفسیر کنیم…


لطفا مقاله آموزش تخصصی زبان بدن ۱۳۹۸ را مطالعه فرمایید.


آموزش تخصصی زبان بدن ۱۳۹۵

آموزش تخصصی زبان

سرفصل های آموزش زبان بدن در این دوره:

تعاریف زبان بدن

معرفی استادنماها و اشتباهات فاحش زبان بدن

خطاهای الن پیز و البرت محرابیان

چرا نباید به برخی از تعاریف زبان بدن اعتماد کرد

تشخیص دروغ و یا دروغی به بزرگی خود دروغ

نمایش جدیدترین اعترافات عوامل جاسوسی موساد

تحلیل سخنرانیهای بزرگان جهان

یک دوره ای حرفه ای برای افرادی که می خواهند به سطوح بالاتری بروند و در زندگی فردی و سازمانی جذابتر باشند و مچ افراد دروغ گو و کلاهبردار را قبل از هر گونه اقدامی بگیرند و ضریب نفوذ خود را در جامعه و خانواده بهبود ببخشند و به روابط خود ساختار حرفه ای تر و منسجم تری بدهند زبان بدن  سالها است که در ایران و در جهان بصورت حرفه ای تدریس شده و می گردد مدرسان زیادی با بهره گیری از دو کتاب کتاب زبان بدن Body Language for DUMMIES کتاب زبان بدن Body Language: How to read other thoughts their

gestures By Allan Pease اقدام به آموزش می کنند که می توان گفت منسوخ شده و با فرهنگ و آداب رسوم ایرانی قابل هم سو سازی نیست و متاسفانه دارای اشتباهات بسیار فاحشی می باشد مدرس دوره با بیش از ۲۰ سال سابقه عملیاتی و بیش از ده هزار نفر مورد واکاوی شده و تحقیقات میدانی و …. شمارا با عمق واقعی زبان بدن آشناخواهد نمود. مدرس این دوره با سابقه آموزشی طولانی در وزارت خانه های دولتی و شرکتهای خصوصی شما را با واقعیت های پنهان زبان بدن آشنا نموده شما را به ورای چهره ها  و نقاب افراد رهنمون می نماید شما پس از طی این دوره به موفقیتهای فاحش در مذاکره و فروش دست خواهید یافت

که مازیارمیر مدرس بین المللی مذاکره و زبان بدن در ایران شاگرد مورد تائید پروفسور مسعود حیدری  آنرا برای شما محقق خواهد کرد تفاوت دیگر این برنامه استفاده از پیشرفته ترین متد آموزش خواهد بود که شما را در موفقیت بیشتر برای فهم مطالب یاری خواهد نمود.

متد آموزش:

فیلم محور بوده و نمایش فیلم های تخصصی آموزش زبان بدن و تحلیل فیلمهای عملیاتی و مستند در راس این دوره آموزشی می باشد

مدت دوره :

۱۶ ساعت

مدرس :

مازیارمیر مدرس بین المللی مذاکره و زبان بدن– مولف پرفروشترین کتاب زبان بدن ایرانی

هدف دوره :

آشنایی با اصول شاخص در ارتباطات غیر کلامی است و تحلیل افراد گوناگون با تئوریهای ساده و قابل فهم و عملیاتی که در مذاکره فروش و جذب

و اقناع مشتری از شما یک حرفه ای تمام اعیارخواهد ساخت.

مخاطبان این دوره مدیران ارشد و میانی و تمام مدیرانی که به ارتقاء سطح خود می اندیشند همچنین کارشناسان رده های گوناگون و جامعه بزرگ وکلا  و اساتید و…

مبلغ سرمایه گذاری:

۸۵۵۰۰۰۰ ریال  هشت میلیون پانصد و پنجاه هزار ریال (کتاب زبان بدن ایرانی و پذیرایی و نهار و گواهینامه از انجمن بازاریابی و برند و تبلیغات)

و گواهینامه رسمی از شرکت کارکنان سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ( معاونت راهبردی ریاست جمهوری سابق)

مطالعات بیشتر:

بهترین کتاب زبان بدن زبان بدن ایرانی

آموزش تخصصی زبان بدن ۱۳۹۸


فروش اینترنتی محصولات زیبایی (لنز های زیبایی رنگی و طبی)

سایت رسمی فروش اینترنتی محصولات زیبایی (لنز های زیبایی رنگی و طبی)

www.didavar.com

سفارش خودتان را بر روی سایت ثبت نمایید تا از امکان ارسال رایگان و سریع لنزهای رنگی شرکت دیدآور بهره مند شوید.

هنگام خرید لنز بایستی علاوه بر طبیعی بودن رنگ اونها به کیفیت و اصالت نشان تجاری اونها نیز توجه کنید.

 

لنزهای رنگی و زیبایی شرکت دیدآور طبیعی و ضد حساسیت بوده و در کشور کره جنوبی با تجهیزات عالی و فوق پیشرفته تولید شده اند. و برای شما این آرامش و اطمینان را ایجاد میکنند تا در ساعات طولانی بدون هیچ گونه نگرانی از آنها استفاده نمایید.

 

 • تضمین اصالت و کیفیت محصول توسط شرکت اپتیک دیدآور
 • امکان انتخاب رنگ دلخواه لنز شما از میان رنج گسترده ای از رنگها
 • امکان مشاوره تلفنی و آنلاین برای بهترین انتخاب بر اساس رنگ پوست و مو
 • ارسال رایگان و 48 ساعته به تمامی شهرهای ایران
 • همچنین امکان ارسال به سایر کشور های جهان


آموزش آیین سخنرانی و سخنوری قسمت اول

پنجشنبه 11 مهر 1398 02:02 ب.ظ

آموزش آیین سخنرانی و سخنوری قسمت اول

 

سخنوری و سخنرانی, قاری کلام الله مجید ,عطاالله کاملی , مرتضی احمدی ,مهران دوستی, استاد مهران دوستی,استاد مرتضی احمدی,مرحوم عطاالله کاملی ,اساتید بزرگ,سخنرانی,مراکز دولتی خصوصی ,نظامی و بسیج,دانشگاه,مدیرعامل رئیس ,انجمن,سخنران حرفه ای,مکه و مدینه دبی و شارجه,مقالات,هنر سخنرانی,آموزش , فن سخنوری و سخنرانی

آموزش آیین سخنرانی و سخنوری قسمت اول

سالهای اولیه عمرم در مدارس مختلف و از دبستان بعنوان قاری کلام الله مجید شروع به تلاوت نزد اساتید بزرگ نمودم و بعدها نزد بزرگانی مانند استاد مهران دوستی و استاد مرتضی احمدی و پیشکسوت بزرگ مرحوم عطاالله کاملی ( که روح همه این عزیزان قرین آمرزش ابدی باد) درسهای بسیار بزرگی را آموختم که تا پایان عمر همواره همراه من در سخنرانیهایم شد.

سخنوری و سخنرانی, قاری کلام الله مجید ,عطاالله کاملی , مرتضی احمدی ,مهران دوستی, استاد مهران دوستی,استاد مرتضی احمدی,مرحوم عطاالله کاملی ,اساتید بزرگ,سخنرانی,مراکز دولتی خصوصی ,نظامی و بسیج,دانشگاه,مدیرعامل رئیس ,انجمن,سخنران حرفه ای,مکه و مدینه دبی و شارجه,مقالات,هنر سخنرانی,آموزش , فن سخنوری و سخنرانی

آموزش آیین سخنرانی و سخنوری قسمت اول

بیش از ۳۰ سال سخنرانی گسترده درمراکز دولتی خصوصی ونظامی و بسیج ،سپاه و مراکز مذهبی دانشگاهها و یا بعنوان مدیرعامل رئیس هیات مدیره و نماینده انجمنها و کانونهای مختلف تجربیات گوناگونی به من داد تا امروز بتوانم بعنوان یک سخنران حرفه ای درپایتخت و مراکز تمام استانهای کشور و یا کشورها گوناگون مثل ترکیه و عربستان مخصوصا در مکه و مدینه دبی و شارجه و همچنین کشورهای تازه استقلال یافته شوروی سابق تا آسیای دور سخنرانی های جنجالی بنمایم.

سخنوری و سخنرانی, قاری کلام الله مجید ,عطاالله کاملی , مرتضی احمدی ,مهران دوستی, استاد مهران دوستی,استاد مرتضی احمدی,مرحوم عطاالله کاملی ,اساتید بزرگ,سخنرانی,مراکز دولتی خصوصی ,نظامی و بسیج,دانشگاه,مدیرعامل رئیس ,انجمن,سخنران حرفه ای,مکه و مدینه دبی و شارجه,مقالات,هنر سخنرانی,آموزش , فن سخنوری و سخنرانی

آموزش آیین سخنرانی و سخنوری قسمت اول

هرچند همیشه فقط و فقط خود را یک دانشجوی ساده در این راه پر فراز و نشیب می دانم و پایانی بر آن متصور نیست،
این سلسله مقالات تحت عنوان آموزش سخنوری و سخنرانی نتیجه یک عمر تلاش برای فراگیری اصول و فنون سخنوری و سخنرانی است.
سخنرانی بصورت حرفه ای به یک اصل کلی نیاز دارد خواستن و خواستن و بازهم خواستن و توانستن است.
به شخصه معتقدم هنر سخنرانی که یکی از اصلی ترین فنون بشر متمدن امروزی است و علمی پیچیده اما قابل آموزش است و دارای فرمول های علمی است ،سخنرانی نیاز به طراحی دارد و آهنگ گیرای کلام و جملات قابل برنامه ریزی و ترسیم است به جرئت می توانم بگویم سخنرانیهای بزرگان تاریخ و دین همه و همه قابل رمز گشائی و آموختن است و حتی الگو برداری و کپی نمودن و بازآفرینی مجدد است.

پیوسته این نکته مهم را به خاطر داشته باشید که هیچ چیز و هیچکس و هیچ رفتار و گفتار و پنداری آنگونه که به نظر می رسد نیست. برگرفته از کتاب زبان بدن ایرانی

اگر علا قه مند هستید به پشت نقاب چهره ها نفوذ کنید اگر می خواهید واقعیت انسانها را بیشتر درک کنید و اگر علاقه مند هستید در سخنرانی و مذاکره و تجارت و کسب و کارتان موفق تر ظاهر شوید لطفا کتاب زبان بدن ایرانی را مطالعه فرمائید و یا با ما در دوره های تخصصی زبان بدن همراه  شوید

مازیار میر مشاور و تحلیل گر

 توصیه میکنیم حتما مطالب زیر را بخوانید:

نکات طلائی برای مصاحبه استخدام

استراتژیهای حرفه ای استیو جابز برای فروش

فریاد کارآفرینی

تکنیکهای طلایی موفقیت در مذاکره قسمت دوم

شانس فروش خود را افزایش دهید

آموزش آیین سخنرانی و سخنوری قسمت ذهم 

آموزش آیین   سخنوری و سخنرانی قسمت نهم

آموزش آیین سخنرانی و سخنوری  قسمت هفتم

آموزش آیین سخنرانی و سخنوری قسمت   ششم

آموزش آیین سخنرانی و سخنوری قسمت  چهارم 

آموزش  آیین سخنرانی و سخنوری قسمت سوم  

آموزش آیین   سخنرانی و سخنوری قسمت دوم

 

سخنوری و سخنرانی, قاری کلام الله مجید ,عطاالله کاملی , مرتضی احمدی ,مهران دوستی, استاد مهران دوستی,استاد مرتضی احمدی,مرحوم عطاالله کاملی ,اساتید بزرگ,سخنرانی,مراکز دولتی خصوصی ,نظامی و بسیج,دانشگاه,مدیرعامل رئیس ,انجمن,سخنران حرفه ای,مکه و مدینه دبی و شارجه,مقالات,هنر سخنرانی,آموزش, فن سخنوری و سخنرانی ,

آموزش آیین سخنرانی و سخنوری قسمت اول
آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic